https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Pokrętna logika OPEC

W dzisiejszym raporcie World Oil Outlook kartel opublikował, iż spodziewa się średniej ceny za baryłkę ropy w 2016 roku na poziomie 40 dolarów. Jak podaje Bloomberg, średnia cena baryłki, do tej pory w tym roku, wynosi 44 USD:

The group assumes crude will average $40 a barrel in 2016 […]

Brent has averaged about $44 a barrel so far this year.

 

Zatem, aby założenia OPEC zostały spełnione, gdzie do końca roku zostały raptem niecałe dwa miesiące – cena ropy musiałaby w tym terminie zdecydowanie zniżkować, aby średnio wynieść 40 USD w 2016 roku.

Jak to się zatem ma do wcześniejszych zapowiedzi odnośnie utrzymania porozumienia w sprawie cięcia wydobycia? W zasadzie nijak. Z taką prognozą dla ceny ropy OPEC pokazuje, że albo cięcie będzie nieznaczne i mimo wszystko spowoduje spadek cen, a nie wzrost (bo rynek liczyłby na coś więcej) lub też cięcia nie będzie.

David Fyfe powiedział na konferencji w Rotterdamie, że ropa może przetestować poziom 40 USD, jeśli OPEC nie zetnie wydobycia o 500 tys. b/d.

Oficjalne spotkanie OPEC już 30 listopada w Wiedniu.

Oczywiście na cenę ropy do końca roku mogą wpływać też inne czynniki, jak dolar, czy stopy procentowe w USA, które także powinny się przełożyć na notowania USD.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.