https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Subiektywnie: najciekawsze wykresy po wyborach

Kontrakt na indeks S&P500:

rynek ten od dłuższego czasu utknął pod technicznym oporem wynikającym m.in. z linii trendu poprowadzonej po ostatnich wierzchołkach, a wynik wyborów pozwolił sprzedającym na dotarcie do dolnego ograniczenia w kanale trendowym, testując je, jako miejsce wsparcia.

W efekcie od strony technicznej nie doszło do rozstrzygnięcia, która ze stron może kontrolować sytuację w średnim terminie – stąd też wykres ten wygląda bardzo interesująco, czekając na rozstrzygnięcie i wybicie z kanału

Para NZDUSD:

rynek ciekawy nie tylko ze względu na wynik wyborów i osłabienie tzw. waluty surowcowych, ale także ze względu na dzisiejszą publikację dotyczącą poziomu stóp procentowych w Nowej Zelandii. Rynek i ekonomiści oczekują cięcia głównej stopy procentowej o 25 p.b. do 1,75 proc.

Od strony technicznej notowania utknęły pod górnym ograniczeniem w kanale trendowym, naruszając ekspansję 100 proc. w możliwej korekcie prostej ABC.

Najbliższe wsparcia to wyznaczone strefy oraz linia poprowadzona po minimach.

Para USDCHF:

Na tym rynku pojawił się jeden z silniejszych zwrotów akcji – być może za sprawą interwencji SNB, ale tego się nie dowiemy. Natomiast od strony technicznej pojawiła się ciekawa struktura, w ramach której powstała rozbieżność między wykresem liniowym i świecowym. Na wykresie liniowym nie powstał nowy dołek, a na świecowym tak.

Może być to odbierane, jako zdecydowana kontra popytu, co może sprzyjać obronie wsparć.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.