https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Noc u sushiżerców

Wczoraj wieczorem Bank Nowej Zelandii zdecydował się obniżyć główną stopę procentową o 25 p.b. z 2 proc. do 1,75 proc. Był to ruch zgodny z oczekiwaniami rynku, a RBNZ dodatkowo zaznaczyło, że kurs NZD jest za wysoko. To także jest widoczne w najnowszych prognozach Banku:

Indeks NZD ważony handlem, według RBNZ, ma znaleźć się na poziomie 76,8 pkt., gdzie aktualnie jest on na poziomie 78,68 pkt.

  • RBNZ jest zaniepokojone wpływem wysokiego kursu dolara nowozelandzkie – powiedział McDermott
  • RBNZ obciął stopę o 25 pkt. bazowych, ale zasygnalizował, że luzowanie jest już prawdopodobnie zakończone, gdyż rośnie presja inflacyjna

Dolar australijski piął się dziś w nocy w górę wraz z danymi o odnośnie kredytów hipotecznych, których dynamika we wrześniu wzrosła o 1,6 proc.

Niewielkie zmiany obserwowaliśmy na parze USDJPY, gdzie korygowała ona w łagodny sposób wcześniejszy ruch wzrostowy (najwyższy poziom od 27 lipca). Korekta miała być spowodowana pojawiającym się popytem na jedna ze strony japońskich korporacji – pisze Bank od America. Takuya Iwasaki z BofA dodaje, że eksporterzy mogą chcieć sprzedawać parę USDJPY przy poziomach 105-107.

Z kolei analitycy Daiwa Securities zauważają, że wraz ze wzrostem rentowności obligacji USA para USDJPY może zmierzać do 107,49.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.