https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Rynki dziś w zawieszeniu. Oczekiwanie trwa.

Spoglądając na zestawienie notowań wielu klas aktywów nie sposób nie zauważyć tego, że zmiany cen są obecnie bardzo niewielkie. Oprócz indeksu VIX, który w swojej naturze ma tendencję do dużych wahań, o ponad 2 proc. zmienia się dziś tylko cena kontraktu na półtusze wieprzowe czy kontraktu na żywca. Poza tymi instrumentami, które są bardzo mało popularne, nie obserwujemy większych zmian.

źródło: finviz.com
źródło: finviz.com

Ani rynek surowców, ani rynek walut, ani też rynek kontraktów na indeksy giełdowe nie pokazuje wzrostów lub spadków o ponad 1 proc. To relatywnie rzadkość i wskazuje tylko na jedno – wyczekiwanie.

Inwestorzy wstrzymują się obecnie z decyzjami aż do godziny 14:30 oraz godziny 16:00. Wtedy też poznamy dane o inflacji z USA oraz w Kongresie wystąpi Janet Yellen, która będzie mówić o prognozach dla gospodarki USA. Należy pamiętać, że tekst wystąpienia ma zostać opublikowane już o godzinie 14:00!

Dopiero wtedy na rynkach może zacząć dziś się więcej na co także wskazuje oczekiwana zmienność dla opcji na główną parę walutową świata – EURUSD. Implikowana zmienność dla opcji typu overnight wzrosła o 238 punktów bazowych do poziomu 13,43 proc. – podaje Bloomberg.

Zatem rynki są, jak na razie w zawieszeniu, oczekiwanie trwa, a więcej powinno się dziać po godzinie 14:00.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.