https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Banki Centralne – podsumowanie

Wiele banków centralnych utrzymuje do tej pory stopy na niezmienionym poziomie – poza Bankiem Nowej Zelandii, który stopy obciął oraz Bankiem Meksyku, który stopy podniósł cztery razy w tym roku. Inwestorzy oczekują z kolei, że FED podniesie stopy w grudniu.

 

Australia: następna decyzja 6 grudnia. Na ostatnim posiedzeniu Bank zostawił główną stopę procentową na rekordowo niskim poziomie 1,5 proc., tak jak tego oczekiwało 22 z 28 ankietowanych przez agencję Bloomberg ekonomistów.

Inwestorzy zakładają obecnie, że przez najbliższe 12 miesięcy stopy w Australii nie ulegną zmianie, a oczekiwania na rozluźnienie polityki monetarnej zostały zredukowane.

 

Kanada: następna decyzja 7 grudnia. Bank Kanady zostawił główną stopę procentową na poziomie 0,5 proc. na swoim ostatnim spotkaniu 19 października. Jednakże dyskutowana na temat możliwości wprowadzenia większej stymulacji dla gospodarki.

Według oczekiwań ankietowanych ekonomistów przez Bloomberga stopy w Kanadzie mają pozostać bez zmian do stycznia 2018 roku.

 

Strefa euro: następna decyzja 8 grudnia. EBC zostawił główną stopę na poziomie 0 proc. na spotkaniu 20 października, a stopę depozytową na poziomie -0,4 proc. wraz z programem skupu aktywów na kwotę 80 mld euro miesięcznie do marca 2017 roku.

Są szanse na to, że w grudniu EBC rozszerzy program skupu, co jeszcze bardziej poluzuje politykę monetarną prowadzoną przez EBC.

 

Rezerwa Federalna: następna decyzja 14 grudnia. Szanse na podwyżkę wynoszą 100 proc., a rynek będzie skupiać się na określeniu tempa dla podwyżek w 2017 roku.

 

Wielka Brytania: następna decyzja 15 grudnia. Bank Anglii 3 listopada utrzymał główną stopę procentową na poziomie 0,25 proc. oraz program QE na poziomie 435 mld funtów. Bank dodał, że nie ma zamiaru ciąć stóp ponownie w tym roku oraz wskazał na obawy odnośnie wzrostu inflacji.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.