https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Noc u sushiżerców – ruda żelaza wspiera AUD

O cenach rudy żelaza, przy okazji komentarzy podsumowujących sesję azjatycką, była już mowa. Dziś po raz kolejny warto wspomnieć o tym dla eksportu Australii istotnym surowcu, ponieważ kontrakt na rudę żelaza osiąga najwyższe ceny zamknięcia od sierpnia 2014 roku.

źródło: finviz.com
źródło: finviz.com

Zatem z pojedynku mocnego dolara vs rosnące ceny surowców przemysłowych zwycięsko wychodzi ten drugi czynnik mający wpływ na notowania AUD.

Z kolei na rynku ropy obserwujemy korektę po wcześniejszych silnych wzrostach, gdyż obecnie rynek skupia się na negocjacjach pomiędzy Iranem i Rosją w sprawie zmniejszenia produkcji po tym, jak Irak zasygnalizował, że na zmniejszenie produkcji jednak się zgodzi.

Ustalono również, że ministrowie krajów OPEC spotkają się na śniadaniu z przedstawicielami krajów spoza OPEC, w tym z Rosją, podczas spotkania 30 listopada.

Tymczasem na giełdzie w Japonii mogliśmy obserwować kolejną wzrostową sesję, a indeks Nikkei wzrósł o +0,26 proc.

źródło: investing.com
źródło: investing.com

Dane z Japonii pokazały odczyty zgodne z konsensusem, co oznacza, że inflacja z wyłączeniem świeżej żywności wyniosła -0,4 proc. i jest to ósmy miesiąc spadków z rzędu.

Kurs głównej pary walutowej nieznacznie koryguje, poruszając się z niewielkim trendzie bocznym, a traderzy cytowani przez agencję Bloomberg podają, że w rejonie 1,0500 miały wypadać bariery opcyjne o wartości 1,76 mld euro i to one miały bronić kursu.

Dziś jest black friday, a sesja w USA jest skrócona.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.