https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

VLOG – Arabia Saudyjska chce większego cięcia

Link bezpośredni: https://www.youtube.com/watch?v=-MRZ5Kr0QaE

Jak podaje portal Market Watch Arabia Saudyjska ponownie stara się o to, aby cięcie wydobycia było możliwie jak największe i chce przekonać producentów spoza OPEC, aby pomogli w obniżeniu światowej podaży o 2 proc.

Plan Arabii Saudyjskiej może się jednak nie spodobać Iranowi oraz Irakowi, a więc drugiemu i trzeciemu największemu producentowi ropy w OPEC. Również Rosyjski minister ds. energii powiedział wczoraj, że jego kraj zamierza jedynie zamrozić wydobycie, a nie ciąć.

Propozycja Arabii Saudyjskiej, największego i najbardziej wpływowego członka kartelu znalazła się w centrum uwagi rozmów trwających w tym tygodniu w siedzibie OPEC. Natomiast decyzja OPEC odnośnie tego w jaki sposób zmniejszyć produkcję, celem zmniejszenia globalnej nadpodaży ropy już w środę 30 listopada.

Arabia Saudyjska proponuje ustalić pułap produkcji na poziomie 32,5 mln baryłek dziennie – podawały osoby zaznajomione ze sprawą. To więcej niż 1,1 mln b/d od obecnego wydobycia krajów OPEC oraz wartość przy górnym pułapie cięcia ustalonym na nieformalnym spotkaniu OPEC we wrześniu.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.