https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Noc u sushiżerców – złoto zyskało najwięcej od czterech tygodni

Podczas sesji azjatyckiej niewiele się działo, jeśli chodzi o światowy rynek walut. Zyski czy straty względem USD nie przekroczyły 0,2 proc., a rynek już teraz przechodzi w stan wyczekiwania przed OPEC 30 listopada, danymi z amerykańskiego rynku pracy 2 grudnia oraz przed włoskim referendum 4 grudnia.

źródło: finviz.com
źródło: finviz.com

Zmienności nie wniosły także opublikowane dziś w nocy dane z Japonii, gdzie stopa bezrobocia wyniosła w październiku 3 proc., a sprzedaż detaliczna spadła mniej, niż oczekiwano, gdyż o -0,1 proc. – konsensus wynosił -1,2 proc.

Natomiast o wiele ciekawiej działo się na rynku surowców. Złoto podrożało najwięcej od czterech tygodni po największym miesięcznym spadku w tym roku. Wszystko za sprawą cofnięcia w notowaniach rentowności amerykańskich obligacji oraz lekkiej korekty na dolarze.

Złoto potaniało o ponad 6 proc. w tym miesiącu ze względu na oczekiwania, że plan Trumpa zwiększy wydatki na infrastrukturę, co podniesienie wzrost PKB i inflację, a to zmusi FED do szybszych podwyżek stóp procentowych. To z kolei powoduje, że popyt na aktywa, które nie są w żaden sposób oprocentowane spada – podaje Bloomberg.

Innym ciekawym rynkiem jest rynek miedzi, gdzie notowania cofnęły się pod wcześniejszy listopadowy szczyt po tym, jak rynek osiągnął najwyższy poziom od czerwca 2015 roku.

źródło: CME
źródło: CME

Dziś przed nami dane o inflacji z Niemiec oraz rewizja PKB USA za III kwartał.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.