https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Noc u sushiżerców – co ustali OPEC?

Na rynku walut przez noc niewiele się działo, a uwaga inwestorów skupiła się na kolejnych doniesieniach ze strony OPEC dotyczących porozumienia w sprawie zmniejszenia podaży surowca na światowym rynku.

Wcześniejsze ustalenia nie napawały optymizmem i spowodowały przecenę na rynku ropy, którą obserwowaliśmy wczoraj, gdzie notowania baryłki WTI spadły do najniższego poziomu od 15 listopada.

Dziś o poranku dowiedzieliśmy się, że OPEC przekłada godzinę rozpoczęcia sesji 171 spotkania w Wiedniu z godziny 10 na godzinę 9. Może to oznaczać, że organizacja chce dać sobie więcej czasu na dyskusje, aby dojść do porozumienia – podał Reuters mimo, że na stronie OPEC nie widać zmian.

OPEC – zbyt duża różnica zdań do osiągnięcia porozumienia?

W optymistycznym tonie wypowiedział się irański minister ds. ropy. Bijan Zanganeh powiedział dziś rano dziennikarzom w Wiedniu, że pojawił się możliwe do zaakceptowania przez Iran propozycje, ale nie jest dopuszczalne zamrożenie lub cięcie na podstawie obecnych poziomów.

Również minister ds. ropy z Nigerii jest nastawiony optymistycznie do wypracowania porozumienia, ale jeśli takiego nie będzie, to cena ropy nie powinna spaść o więcej niż 1-2 USD za baryłkę – dodał w wywiadzie dla Bloomberg TV.

Na wspomnianym światowym rynku walut wyróżnia się dolar nowozelandzki, który drożeje czwarty dzień z rzędu do relacji do USD. Dziś w nocy poznaliśmy wypowiedzi szefa RBNZ, który zaznaczył, ryzyka dla stabilności finansowej wzrosły przez rynek mieszkaniowy. To z kolei może być interpretowane jako czynnik blokujący obniżki stóp procentowych w tym kraju, aby nie wywołać niezdrowej bańki spekulacyjnej.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.