https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Zobacz, czego oczekują największe instytucje od decyzji FED

Mało prawdopodobnym jest to, aby FED zmienił swoje prognozy dla dwóch podwyżek w 2017 roku oraz prawdopodobnie nie dostosuje długoterminowych prognoz, gdyż jest zbyt wcześnie, aby określić skutki gospodarcze polityki Trumpa – wynika z badań przeprowadzonych przez agencję Bloomberg wśród ekonomistów i strategów.

Dzisiejsza podwyżka o 25 p.b. jest pewna. Prawdopodobieństwo rynkowe sięga 100 proc. oraz wszyscy z 78 ankietowanych przez agencję Bloomberg ekonomistów zakładają podwyżkę.

BNP, JPMorgan oraz Morgan Stanley – te instytucje zakładają, że FOMC pozostawi prognozę dla stóp procentowych na lata 2017-2018 na niezmienionym poziomie lub zajdą tylko nieznacznie zmiany.

BNP:
FED podniesie stopy dziś o 25 p.b. Nie zmieni spojrzenia na przyszłość jeśli chodzi o stopy. Najważniejsze jest to, jak szefowa FED zareaguje na możliwe zmiany w polityce fiskalnej w przyszłości.

Bank of America:
Rynkowe oczekiwania odnośnie przyszłym podwyżek stóp w nadchodzących latach mają przestrzeń do wzrostu. BofA oczekuje jednej podwyżki w 2017 roku oraz trzech podwyżek w 2018. Jakiekolwiek oznaki obaw FED o mocnego dolara powinny ograniczać jego siłę.

Citi:
FED może dostosować swoje spojrzenie odnośnie inflacji oraz wzrostu PKB.

Credit Suisse:
Rynek nie do końca wycenia ryzyko podwyżek stóp rzez FED w latach2017-2018. Administracja Trumpa prawdopodobnie wprowadzi w życie zakładane ustawy w drugiej połowie 2017 – pierwszej połowie 2018. Prawdopodobnie FED nieznacznie podniesie oczekiwania odnośnie przyszłych stóp.

Morgan Stanley:
Plan Trumpa powinien doprowadzić do podwyżek w przyszłym rok. Po jednej we wrześniu i grudniu oraz trzech w 2018.

Wynika z notki agencji Bloomberg.

Oglądaj relację z decyzji FED na żywo: https://youtu.be/rpRSh0qyjVw

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.