https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Opinie po dzisiejszym posiedzeniu Banku Szwajcarii

Szwajcarski Bank Narodowy najprawdopodobniej nadal będzie utrzymywać łagodne nastawienie do polityki monetarnej, aby ograniczyć aprecjację franka – twierdzą analitycy.

Analityk HSBC uważa, że przedłużony przez EBC program skupu aktywów utrzymuje presję na wzrost kursu franka (EURCHF), natomiast SNB bardziej preferuje interwencje na rynku walutowym niż cięcie stóp procentowych.

Capital Economics w notce po decyzji SNB uważa, że FED podniesienie stopy o 100 p.b. w przyszłym roku i podwyżki zaważą na notowaniach franka wobec dolara, co może oznaczać, że SNB jest bardziej przygotowane, aby pozwolić na pewną aprecjację wobec euro.
Bank może czuć się bardzie komfortowo po ostatnim osłabieniu CHF wobec USD, ale siła waluty względem euro oraz ryzyko związane z deflacją sugerują, że polityka pieniężna SNB pozostanie bardzo luźna w przewidywalnej przyszłości.

Nomura pisze o tym, że SNB prawdopodobnie będzie dalej interweniować na rynku w przyszłym roku, a kurs EURCHF będzie stopniowo zmierzać do 1,10 w 2017 roku.

Dziś SNB pozostawił stopę depozytową na niezmienionym poziomie -0,75 proc. (RELACJA ODBYŁA SIĘ NA ŻYWO).

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.