https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Zestawienie najważniejszych wydarzeń przyszłego tygodnia (25-31 grudnia)

W tygodniu pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem na rynkach finansowych powinno być równie spokojnie, jak w tygodniu przedświątecznym. Szczególnie, że w kalendarzu brakuje naprawdę ważnych publikacji makroekonomicznych, które mogłyby zmienić oczekiwania inwestorów. Jeżeli dodać do tego, że poza nielicznymi wyjątkami tydzień ograniczy się do 4 dni roboczych, a dodatkowo we wtorek zamknięte są rynki w Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Kanadzie, a w piątek są skrócone sesje na giełdach w Australii i Wielkiej Brytanii, to zapowiada się naprawdę spokojny tydzień. Jedyna pokusą do zmian jest bowiem tylko windows dressing na koniec roku.

 

PONIŻSZE ZESTAWIENIE ZAWIERA NAJWAŻNIESZE WYDARZENIA TYGODNIA 26-31 GRUDNIA 2016

WTOREK, 27.12.2016

JAPONIA: Inflacja CPI, bezrobocie, wydatki gospodarstw domowych (listopad)
USA: Indeks zaufania konsumentów (grudzień)
(To najważniejsza publikacja ostatniego tygodnia 2016 roku. Dane mogą pozytywnie zaskoczyć. Jednak specyfika tego tygodnia sprawi, że nawet w takim przypadku dane nie znajdą istotnego przełożenia na notowania dolara.)
ŚRODA, 28.12.2016

JAPONIA: Produkcja przemysłowa, sprzedaż detaliczna (listopad)
USA: Zmiana zapasów ropy wg API (tydzień)

CZWARTEK, 29.12.2016

USA: Wnioski o zasiłki dla bezrobotnych (tydzień)
USA: Zmiana zapasów paliw (tydzień)

PIĄTEK, 30.12.2016

POLSKA: Inflacja CPI wst. (grudzień)
(W grudniu inflacja CPI w Polsce powinna odbić do 0,5% R/R z 0,0% w listopadzie, żeby na przełomie I i II kwartału 2017 wzrosnąć do 1,5% R/R. Przemawia za tym efekt bazy, drożejąca żywność i paliwa oraz słaby złoty. W dalszym ciągu jednak osiągnięcie celu inflacyjnego na poziomie 2,5% R/R jest odległą perspektywą. Stąd też skok inflacji nie wpłynie na zmianę oczekiwań co do terminu pierwszej podwyżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Dalej będzie ona umiejscawiana w 2018 roku. Stąd też z punktu widzenia złotego dane będą miały neutralny charakter.)
USA: Indeks Chicago PMI (grudzień)

 

PRZYGOTOWAŁ:

Marcin Kiepas
niezależny analityk

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.