https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Polityczny kalendarz na 2017 rok

W ubiegłym roku polityka była jednym z głównych czynników determinujących zachowanie rynku. Wiele wskazuje na to, że w 2017 sytuacja nie ulegnie zmianie, a Europę czeka wyjątkowo niespokojny okres.

Pierwszym kluczowym wydarzeniem w tegorocznym kalendarzu są marcowe wybory w Holandii. W przedwyborczych sondażach prowadzi Partia Wolności Geerta Wildersa, która jest znana z antyimigranckich i antyeuropejskich haseł. Mało prawdopodobne jest jednak, aby partia ta uzyskała samodzielną większość, dlatego zapewne będzie potrzebowała koalicjanta, który może nieco złagodzić jej program. Warto pamiętać o tym, że Holandia jest jednym z krajów założycielskich UE.

W tym samym okresie Wielka Brytania powinna oficjalnie zgłosić chęć opuszczenia UE, co będzie wiązało się z rozpoczęciem długich i trudnych negocjacji ze Wspólnotą. Warunki opuszczenia UE i dalszej współpracy mogą mieć znaczący wpływ na brytyjskie i europejskie firmy notowane na parkietach, a także na wartość funta brytyjskiego.

Kolejnym problemem mogą być Włochy, gdzie gotowa do przejęcia władzy jest partia 5 gwiazd komika Beppe Grillo. Jednym z głównych haseł tego populistycznego ruchu jest odrzucenie euro i wyjście z UE. Włochy są trzecim największym krajem strefy euro, więc niewątpliwie będą miały duży wpływ na notowania euro.

Jakby tego było mało, wybory odbędą się także w dwóch największych gospodarkach UE. Kanclerz Merkel będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami swojej nieodpowiedzialnej polityki imigracyjnej, a we Francji do przejęcia władzy szykuje się Front Narodowy z Marine Le Pen na czele. Rozstrzygnięcie wyborów we Francji nastąpi w maju, zaś Niemcy będą głosować jesienią tego roku.

Ten rok może się okazać przełomem dla UE, a to może mieć olbrzymie konsekwencje również dla rynku. Wygrane partii antyeuropejskich mogą doprowadzić do prawdziwego rozpadu UE. Wielka Brytania od dawna nie była zwolennikiem mocniejszej integracji z UE, ale tym razem chodzi o kraje, które są założycielami i sercem całej wspólnoty. Szykuje się niezwykle burzliwy rok na rynku walutowym i akcyjnym, zwłaszcza w Europie.

Mateusz Adamkiewicz
Główny Analityk EastSideCapital

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.