https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

PONIŻSZE ZESTAWIENIE ZAWIERA NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA TYGODNIA 9-15 STYCZNIA 2017

Drugi tydzień stycznia upłynie na rynkach finansowych pod znakiem danych z Chin, Niemiec i USA, a także startującego na Wall Street kolejnego sezonu publikacji raportów kwartalnych. W Polsce wydarzeniem tygodnia będzie posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej (RPP) oraz piątkowe decyzje agencji Moody’s i Fitch ws. ratingu Polski. W to wszystko jeszcze wmieszają się spekulacje nt. BREXIT-u i oczekiwanie na przyszłotygodniową inaugurację prezydentury Donalda Trumpa.

 

PONIEDZIAŁEK, 09.01.2017

Dzień wolny w Japonii
NIEMCY:
Produkcja przemysłowa, bilans handlowy (listopad)

WTOREK, 10.01.2017

CHINY: Inflacja CPI, PPI (grudzień)
(Przyspieszenie inflacji, podobnie jak na całym świecie, tak również w Chinach zostanie odebrane jako zapowiedź szybszego wzrostu gospodarczego. Dlatego też im będzie ono większe, tym większy entuzjazm będzie budzić)
USA: Zapasy ropy wg API (tydzień)

ŚRODA, 11.01.2017

POLSKA: Posiedzenie RPP
(RPP oczywiście nie dokona żadnych zmian polityki monetarnej, ale z punktu widzenia rynków finansowych kluczowe będą komentarze członków Rady do ostatnich danych sygnalizujących możliwy silny skok inflacji, a także zapowiadających przyspieszenie wzrostu gospodarczego. Przypomnijmy, że dotychczas RPP sygnalizowała, iż na podwyżki stóp procentowych przyjdzie nam zaczekać do początku 2018 roku. Przesunięcie tego terminu na koniec 2017 będzie pozytywnym impulsem dla złotego)
UK: Produkcja przemysłowa (listopad)
(Aktualnie inwestorzy ponownie wsłuchują się we wszelkie doniesienia nt. BREXIT-u, dlatego twarde dane z brytyjskiej gospodarki zostaną zignorowane)
USA: Zmiana zapasów paliw (tydzień)
(Początek 2017 roku upływa pod znakiem napływających informacji o cięciach wydobycia ropy przez poszczególne kraje z OPEC i spoza kartelu. Stąd też jedynie wpisujące się w ten obraz dane o zapasach, czyli dane o ich spadku, mogą mieć przełożenia na notowania ropy)

CZWARTEK, 12.01.2017

NIEMCY: Szacunek PKB za 2016
(Dane pozwolą szacować jaki byl ostatni kwartał w niemieckiej gospodarce, a więc i pozwolą postawić prognozę na początek 2017 roku. Zapowiada się, że ukażą one niemiecką gospodarkę w dobrym świetle, co poprawi nastroje na rynkach i umocni euro, ale jeszcze nie wywoła dyskusji nad ograniczeniem programu skupu aktywów przez ECB)
STREFA EURO: Minutki ECB
(Publikacja protokołu z ostatniego posiedzenia ECB raczej przejdzie bez echa, gdyż nie wniesie nic nowego do ogólnego osądu sytuacji)
USA: Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych (tydzień)

PIĄTEK, 13.01.2017

POCZĄTEK SEZONU WYNIKÓW NA WALL STREET
(W piątek raporty kwartalne opublikuje m.in. Bank of America, JPMorgan Chase i Wells Fargo. To pierwsze znane firmy z Wall Street chwalące się wynikami za ostatni kwartał, co w sposób umowny rozpocznie sezon wyników. Na dobre rozpocznie się on dopiero w trzecim tygodniu stycznia i wówczas będzie absorbował większość uwagi inwestorów giełdowych)
POLSKA: Decyzja Fitch i Moody’s ws. ratingu
(Decyzje agencji ratinowych są obecnie jedynym liczącym się w krótkim terminie ryzykiem dla złotego. Oczywiście cięcie oceny wiarygodności kredytowej mogłoby nieco popsuć ostatnie dobre nastroje, ale nie byłaby to reakcja trwała. Inwestorzy będą bowiem liczyli na przyspieszenie wzrostu gospodarczego. Brak zmian będzie zaś czynnikiem wzmacniającym złotego)
POLSKA:
Inflacja CPI (grudzień)
POLSKA: Bilans płatniczy (listopad)
CHINY: Bilans handlowy (grudzień)
USA: Wystąpienie publiczne Janet Yellen, szefowej Fed
(W teorii wystąpienie Yellen nie będzie interesować rynków, gdyż będzie poświęcone edukacji. W praktyce jednak bezpiecznej jednak je śledzić. Warto również śledzić co do powiedzenia będą mieli wypowiadający się w tym tygodniu również inni przedstawiciele Fed. W sposób oczywisty kluczowa pozostaje kwestia ilości podwyżek stóp procentowych w USA)
USA: Sprzedaż detaliczna, PPI (grudzień)
USA: Indeks Uniwersytetu Michigan wst. (styczeń)

 

PRZYGOTOWAŁ:

Marcin Kiepas
niezależny analityk

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.