https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Fundusz, który zarobił na obligacjach USA: rajd ma się ku końcowi

Jednostka zarządzająca aktywami Prudential Plc’s w Azji wykorzystała odbicie w cenie 30-letnich obligacji skarbowych USA w ubiegłym miesiącu, a teraz zgarnia pieniądze ze stołu, gdyż trzytygodniowy rajd na amerykańskich papierach zbliża się do końca – podaje agencja Bloomberg.

Nicholas Ferres, który nadzoruje inwestycje w Eastspring Investments w Singapurze zamykał pozycje długie w cenie obligacji w piątek i poniedziałek – sprzedając je z rentownością przy 2,96 proc. po danych z amerykańskiego rynku pracy.

OBEJRZYJ WYDANIE SPECJALNE PODCZAS PUBLIKACJI DANYCH Z USA

Wcześniej kupił obligacje z rentownościami 3,10 proc. w ubiegłym miesiącu, gdy FED podniósł stopy procentowe.

Istnieje ryzyko, że FED będzie musiał podwyższać stopy procentowe szybciej niż się tego obecnie oczekuje, co podwyższy rentowności i obniży cenę obligacji.

Ferres oczekuje, że dolar przekroczy poziom parytetu wobec euro, a kurs USDJPY ruszy do 130 jenów, jeśli traderzy zaczną brać pod uwagę szybsze tempo podwyżek stóp w USA.

Ferres ostrzega przed tym, że pozycje długie w dolarze do „zatłoczona transakcja” i preferuje waluty i aktywa z rynków wschodzących. Mają one lepsze wyceny i będą korzystać z poprawy globalnego wzrostu.

Wiele walut krajów rozwijających się są niedowartościowane, a te z Brazylii, Indonezji, Rosji, Peru i Meksyku są wspierane przez carry trade nawet po uwzględnieniu oczekiwań inflacyjnych.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.