https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

W co zainwestować 10 000 dolarów?

W co zainwestować 10 000 dolarów – właśnie takie pytanie zadał serwis Bloomberg pięciu wybitnym inwestorom. Poniżej rady inwestycyjne na ten rok od najlepszych zarządzających na świecie.

  1. Barry Ritholz (Ritholz Wealth Management) – dywersyfikacja. Zdaniem Ritholza Amerykanie za bardzo koncentrują się na rodzimym rynku, a zbyt mało inwestują na pozostałych rynkach rozwiniętych i na rynkach wschodzących. Amerykańskie akcje są obecnie zwyczajnie drogie w stosunku do akcji europejskich, azjatyckich czy krajów wschodzących. Za podobną spółkę na parkietach Nowego Jorku zapłacimy o 60% drożej niż na pozostałych rynkach. Ritholz poleca zatem inwestycje w Europie, Azji i krajach wschodzących.
  2. Sarah Ketterer (Causeaway Capital Management) – myśl długoterminowo. Indie są obecnie z krajem o największym potencjale. Rozwijają się w tempie ponad 7% rocznie, to szybciej niż Chiny. Walka rządu z obrotem gotówkowym doprowadzi do masowego otwierania kont bankowych i znacząco wpłynie na rozwój systemu bankowego, a co za tym idzie całego kraju.
  3. Mark Mobius (Templeton) – uwaga na Rosję i Brazylię. Rynki wschodzące nadal mają duży potencjał, szczególną uwagę warto zwrócić na Rosję i Brazylię, które mogę znacząco rozwijać się w kolejnych latach.
  4. Rob Arnot (Research Affiliates) – korzystaj na przesadnych reakcjach rynku. Najlepsze okazje na rynku tworzą się po mocnych przecenach. Wyprzedaż na rynku obligacji może zmierzać ku końcowi, a długoterminowe obligacje ponownie staną się atrakcyjne.
  5. Richard Bernstein (Richard Bernstein Advisors) – inwestuj w cykle. W naszym portfelu posiadamy akcje małych,
    niedowartościowanych spółek, złoto, akcje spółek krajów wschodzących. Po blue chipach nadszedł czas na wzrosty gorszych jakościowo, cyklicznych spółek.

Mateusz Adamkiewicz
EastSide Capital S.A.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.