https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Funt dziś drugą najmocniejszą walutą względem USD

Z zestawienia głównych walut widzimy, że funt jest dziś drugą najmocniejszą walutą notowaną względem amerykańskiego dolara. Jedynie japoński jen radzi sobie lepiej ze względu na wzrost obaw o protekcjonistyczną politykę Donalda Trumpa i ponownie brak wzmianek odnośnie gospodarki i planu fiskalnego.

Para GBPUSD przekroczyła poziom 1,24 i dotarła do najwyższych poziomów od miesiąca. Całe umocnienie funta bazuje na tym, że najgorsze w krótkim terminie dla tej waluty już minęło.

Jednakże kalendarz wydarzeń dla UK jest napięty, zaczynając od orzeczenia Sądu Najwyższego dotyczącego tego, kto może uruchomić artykuł 50.

Orzeczenie ma zostać wydane we wtorek o godzinie 10:30 czasu polskiego.

Wygrana May pozwoli jej uruchomić procedurę wyjścia z UE bez zgody parlamentu, a jej przegrana będzie korzystna dla przeciwników rządu.

Dane z Wielkiej Brytanii w tym tygodniu zawierają publikację PKB z czwarty kwartał. Warto dodać, że Theresa May będzie pierwszym europejskim liderem, który odwiedzi Biały Dom pod administracją Trumpa.

Dla pary GBPUSD kilka zlecenie stop oraz wejść przez zlecenia stop znajduje się nad 1,2470-80, a zlecenia bid mają wypadać przy 1,2400-20 – podają traderzy cytowani przez agencję Bloomberg.

Dziś wygasają następujące opcje: 1,2300 (628 mln GBP), 1,2360 (239 mln GBP), 1,2405 (279 mln GBP) – podaje DTCC.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.