https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

PORTFEL RNŻ – opis transakcji #6 (długa na USDCHF)

PRZED FAKTEM: na wykresie pary USDCHF pojawił się układ wyższych szczytów oraz wyższych dołków, czyli zalążek klasycznego trendu wzrostowego (od początku lutego). W ramach jednego z ostatnich układów na wykresie rynek wyrysował ruch wzrostowy, a następnie jego trójfalową korektę, po czym przeszedł do rysowania kolejnego impulsu oraz jego korekty (korekta nieregularna).

Zostało to również omówione w nagraniu na żywo z dnia 08.02.17 – https://youtu.be/6Q3eU-Pr3yU?t=4192

W TRAKCIE: zlecenie zostało aktywowane nad lokalnym szczytem po korekcie nieregularnej wraz z relatywnie dużym impetem ruchu wzrostowego:

Następnie rynek zaczął przyspieszać po kolejnych informacjach. Wtedy też pojawiły się wypowiedzi J. Bullarda (szef Fed z St. Louis), który zbagatelizował ostatnie wypowiedzi odnośnie mocnego dolara:

co siłą rzeczy musiało dolara umocnić.

Jednak to nie wszystko, bo w podobnym czasie pojawiła się informacja odnośnie informacji na temat reformy podatków w USA, którą to hucznie zapowiadał Trump w trakcie kampanii. Świat ma się dowiedzieć więcej na ten temat za 2-3 tygodnie, a to z kolei mocno wywindowało amerykańską giełdę na nowe historyczne szczyty:

PO FAKCIE:

Rynek zrealizował zakładany cel, a cały przebieg przestawiania zlecenia obronnego celem minimalizowania ryzyka został opisany na grupie „Widzowie RNŻ„.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.