https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

PONIŻSZE ZESTAWIENIE ZAWIERA NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA TEGO TYGODNIA

Yellen oraz seria danych z USA i Polski

Ten tydzień na rynkach finansowych rozpoczyna się dość spokojnie. W nocy zostały opublikowane dane nt. dynamiki japońskiego PKB za IV kwartał 2016 roku, które były zbliżone do prognoz. W czasie godzin europejskich natomiast zostaną opublikowane raporty o styczniowej inflacji i grudniowym bilansie płatniczym Polski. Ten spokój będzie jednak dość pozorny. W kolejnych dniach nie zabraknie danych i wydarzeń, które wzbudzą na rynkach finansowych szczere emocje. Tym samym na drugi plan zejdzie polityka, która przy braku danych, zdominowała poprzedni tydzień.

PONIŻSZE ZESTAWIENIE ZAWIERA NAJWAŻNIESZE WYDARZENIA TYGODNIA 13-19 LUTEGO 2017

 

PONIEDZIAŁEK, 13.02.2017

JAPONIA: PKB (IV kw.)
POLSKA: Inflacja CPI (styczeń)
(W styczniu prognozowany jest skok inflacji do 1,7% z 0,8% R/R miesiąc wcześniej. Jako, że rynek obecnie jest przekonany o tym, że wzrost inflacji nie będzie trwały, a przede wszystkim nie zmieni decyzji RPP co do tego, żeby stopy zacząć podnosić dopiero w 2018 roku, więc takie dane przejdą bez echa. Są już w cenach. Nawet nieco wyższa inflacja nie powinna mieć wpływu na złotego. Dopiero wynik na poziomie 1,9% i wyższym mógłby wzbudzić emocje)
POLSKA: Bilans płatniczy (grudzień)

WTOREK, 14.02.2017

CHINY: Inflacja CPI, PPI (styczeń)
(Z Chin ostatnio płyną dobre pozytywne dane. Styczniowa inflacja, która zgodnie z prognozami ma wzrosnąć, wpisze się w ten pozytywny obraz. Stąd też może to wpłynąć na dalszą poprawę nastrojów na rynku surowcowym. Zwłaszcza na rynku miedzi)
NIEMCY: PKB (IV kw.)
SZWAJCARIA: Inflacja CPI (styczeń)
POLSKA: PKB (IV kw.)
(Rynek oczekuje odczytu na poziomie 2,5-2,6% R/R. Takie dane wpisują się w założenie, że dołek koniunktury był w III kwartale. Dlatego dużo  bardziej istotne od samego wyniku będzie to, co stoi za wzrostem. Mianowicie, na ile poprawiły się inwestycje. Im mocniejsza poprawa, tym lepiej dla złotego. I odwrotnie)
UK: Inflacja CPI, PPI (styczeń)
NIEMCY: Indeks ZEW (luty)
USA: Inflacja PPI (styczeń)
(Publikacja półrocznego raportu Fed nt. polityki monetarnej i wstąpienie Janet Yellen w Kongresie przyćmią publikację danych nt. inflacji producenckiej w USA)
USA: JANET YELLEN W KONGRESIE
(To wydarzenie tygodnia. Inwestorzy będą zwracać uwagę nie tylko na sugestie odnośnie przyszłej polityki monetarnej Fed, oceniając kiedy nastąpi kolejna podwyżka stóp procentowych. Będą też czekać na wszelkie oceny Yellen przyszłych poczynań gospodarczych prezydenta Trumpa)
USA: Zapasy ropy wg API (tydzień)

ŚRODA, 15.02.2017

UK: Stopa bezrobocia (grudzień)
USA: Inflacja CPI, sprzedaż, produkcja (styczeń)
(Echa wczorajszego wystąpienia Yellen już powinny przebrzmieć, a środowe wystąpienie będzie kopią tego wtorkowego. Stąd też raporty o inflacji, sprzedaży i produkcji, dokładnie w tej kolejności, powinny już wpływać na decyzje inwestorów. Zwłaszcza z rynku walutowego i długu)
USA: Indeks NY Empire State (luty)
USA: Janet Yellen w Kongresie
USA: Zapasy paliw (tydzień)
(Jak co tydzień dane o zapasach, obok doniesień z OPEC i informacji nt. wież wiertniczych, będą jednym z czynników kształtujących notowania ropy)

CZWARTEK, 16.02.2017

AUSTRALIA: Stopa bezrobocia (styczeń)
POLSKA: Zatrudnienie i płace (styczeń)
USA: Pozwolenia i rozpoczęte budowy (styczeń)
USA: Zasiłki dla bezrobotnych (tydzień)
USA: Indeks Fed z Filadelfii (luty)
Nowa Zelandia: Sprzedaż detaliczna (IV kw.)

PIĄTEK, 17.02.2017

UK: Sprzedaż detaliczna (styczeń)
POLSKA: Produkcja, sprzedaż, PPI (styczeń)
(Jak co miesiąc seria raportów o produkcji, sprzedaży i inflacji PPI, pozwala ocenić aktualną kondycję polskiej gospodarki. W tym zweryfikować wszystkie optymistyczne oczekiwania, jakie pojawiły się po publikacji indeksu PMI dla polskiego przemysłu)
USA: Indeks LEI (styczeń)

PRZYGOTOWAŁ:

Marcin Kiepas
główny analityk Fundacji FxCuffs

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.