https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Indeks USD – elliottowskie rozważania i pozycjonowanie CFTC

 POBIERZ DARMOWY EBOOK I ZAPISZ SIĘ NA 3 WEBINARIA 

Ten wpis poświęcony jest spojrzeniu na indeks dolara pod kątem teorii fal Elliotta z wyższej ramy czasowej. Mianowicie z wykresu miesięcznego, na którym to notowania rysują krok po kroku schemat falowy.

Wszystko bez większego wysiłku można rozpisać już od dołka w 2008 roku, aż do teraz.

Z oznaczeń fal i teorii Elliotta wynikałoby, że mamy do czynienia z możliwością tworzenia obecnie podfali piątej w ramach większej fali piątej w ramach fali trzeciej.

dxy-tfe-2017-02-17_150459

Co to oznacza? Z tego punktu widzenia i przy założeniu, że teoria nadal będzie iść parze z praktyką można dojść do wniosku, że po miesiącu, dwóch, góra trzech, dolar powinien przejść w fazę większej w cenie i czasie korekty i zacząć rysować większą falę czwartą.

Innymi słowy przestrzeń do umocnienia USD, z tej perspektywy, nie jest już znacząca w porównaniu do tego, co działo się wcześniej, a druga połowa roku może być anty dolarowa (jeśli teoria przełoży się na praktykę).

usd2017-02-17_145711

Niemniej jednak potwierdzenie do mniej ochoczo kupowanego dolara widzimy też w pozycjonowaniu inwestorów na kontrakcie na USD Index. Otóż w porównaniu do wcześniejszych szczytów z marca y grudnia 2015 pozycji netto jest o wiele mniej. To tylko pokazuje, że nowe szczyty na indeksie dolara nie wzmagają chęci do jego dalszego kupna, a wręcz przeciwnie…

Takie zjawisko swego czasu obserwowałem na EURUSD w 2012 i 2014 roku, co zostało opisane na Blogu: http://www.danielkostecki.pl/2015/12/15/usd-index-eurusd-i-pozycje-dlugie-netto-na-futures/5255

ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawiane w transmisji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów
finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszej transmisji, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszej transmisji.
Inwestycje w instrumenty CFD wiążą się z ryzykiem poniesienia straty mogącej przekroczyć depozyt początkowy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.