https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Zwrot na EURUSD?

Podczas dzisiejszej transmisji na żywo obserwowaliśmy, w jaki sposób notowania EURUSD pokonywały opór przy 1,0630. Wtedy też zwróciliśmy uwagę na fakt, że rynek wbija się w tę strefę na dużych obrotach bez chęci do kontynuacji trendu.

728x90_fxcuffs_v1

Traderzy cytowani przez agencję Bloomberg pisali o możliwości realizacji zleceń stop loss. Niewykluczone zatem, że część graczy wykorzystała płynność stop lossów do zamykania pozycji długich z okolic 1,05 przy 1,0630.

Co więcej notowania następnie pokonały podstawę świecy 30 minutowej, z której cały ruch się rozpoczął. To może świadczyć o zjawisku kapitulacji popytu na EUR i chęci powrotu do fundamentalnego trendu wzrostowego w dolarze.

SPRAWDŹ WSKAŹNIKI RNŻ

ZASTRZEŻENIE:
Treści przedstawiane w transmisji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów
finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszej transmisji, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszej transmisji.
Inwestycje w instrumenty CFD wiążą się z ryzykiem poniesienia straty mogącej przekroczyć depozyt początkowy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.