https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

BANKI CENTRALNE – ZESTAWIENIE

Australia – następna decyzja 4 kwietnia

RBA pozostawiło główną stopę procentową na poziomie 1,5 proc. 7 marca, nie obniżając jej ze względu na silny wzrost oraz wzrost wymiany handlowej w 4 kwartale 2016. Zapis protokołu z posiedzenia pokazał, że bank centralny jest skupiony na zagrożeniach płynących z rynku nieruchomości i wzroście zadłużenia gospodarstw domowych. Według ankietowanych ekonomistów przez agencję Bloomberg stopy w Australii nie powinny się zmieniać do 3 kwartału 2018 roku.

Kanada – następna decyzja 12 kwietnia

BoC pozostawił główną stopę procentową na niezmienionym poziomie 1 marca równym 0,5 proc., wskazując na globalne niepewności i rozbieżność z USA. Szef Banku Kanady (Stephen Poloz) zauważa zdecydowanie wolniejszy wzrost gospodarczy w Kanadzie niż w USA i ryzyko związane z zmianami politycznymi pod rządami prezydenta Trumpa. 28 Poloz powiedział, że przedwczesne podwyżki stóp spowodują recesję, a ostatnie dane nie eliminują ryzyka hamowania.

Strefa euro – następna decyzja 27kwietnia

9 marca EBC nie zmienił parametrów QE, potwierdzając swoją decyzję o obniżeniu miesięcznych zakupów aktywów do 60 mld euro od kwietnia. Decydenci polityczni utrzymywali główną stopę refinansową na poziomie zero i stopa depozytowa wynosiła -0,4%, jak przewidywali wszyscy ankietowani przez agencję Bloomberg. Członek Rady Prezesów, Klaas Knot, powiedział 30 marca, że EBC powinien zacząć zmniejszać swój program QE, podczas gdy Ewald Nowotny powiedział, że nie ma powodu, aby odejść od strategii EBC w tym roku.

Japonia – następna decyzja 27 kwietnia

BOJ utrzymał swój bezprecedensowy program łagodzenia polityki pieniężnej bez zmian w dniu 16 marca, po tym jak Fed podniósł kluczową stopę, zwiększając rozbieżności między dwoma bankami centralnymi. BoJ pozostawił krótkoterminową stopę dla rezerw banków na poziomie -0,1 proc. oraz cel dla 10-letnich obligacji rządowych na poziomie ok. 0 proc. Szef Boj, Haruhiko Kuroda powiedział, że nie widzi problemów z przyszłymi zakupami obligacji przez Bank.

Stany Zjednoczone – następna decyzja 3 maja

FOMC podniósł cel dla głównej stopy procentowej o 25 p.b. 15 marca, kontynuując projekcję dla kolejnych 2 podwyżek w tym roku. Cel dla stopy funduszy federalnych został podniesiony do przedziału 0,75-1 proc. zgodnie z oczekiwaniami inwestorów.

Wielka Brytania – następna decyzja 11 maja

Bank Anglii pozostawił główną stopę procentową na poziomie 0,25 proc. 16 marca po głosowaniu 8 do 1, co było zaskoczeniem. Decydenci muszą balansować pomiędzy chęcią wsparcia wzrostu gospodarczego, a inflacją napędzaną przez taniego funta. Kristin Forbes była za podwyżką, ale zapiski z ostatniego posiedzenia pokazują, że niektórzy członkowie MPW nie mają zbyt odległych poglądów.

Nowa Zelandia – następna decyzja 11 maja

RBNZ utrzymało główną stopę na rekordowo niskim poziomie 1,75 proc. 23 marca oraz zasygnalizowało brak pośpiechu z zacieśnianiem ze względu na globalne niepewności, które przeciwdziałają presji inflacyjnej. Zdaniem analityków w 2017 roku RBNZ nie zmieni stóp procentowych.

Źródło: Bloomberg

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.