https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA

Ciekawy początek kwietnia na rynkach finansowych

Pierwszy tydzień kwietnia 2017 roku obfituje w ważne publikacja makroekonomiczne ze świata. Tradycyjnie jak co miesiąc zostaną opublikowane raporty z amerykańskiego rynku pracy, a także indeksy PMI (i ich amerykański odpowiednik – ISM) obrazujące koniunkturę w przemyśle i usługach od Japonii, przez Europę (w tym Polskę), aż po USA. Inwestorzy ponadto poznają decyzje RPP i RBA ws. stóp procentowych, czy całą serię raportów z niemieckiej gospodarki. Prawdziwe emocje mogą jednak tym razem budzić „minutki” Fed i ECB. Oba te protokoły będą interpretowane w kontekście przyszłych ruchów banków centralnych. Ważnym czynnikiem będzie też polityka. Obok kwestii związanych z realizacją przedwyborczych obietnic przez prezydenta Trumpa, ważnym wydarzeniem będzie zaplanowana na 6-7 kwietnia wizyta w USA prezydenta Chin i jego spotkanie z Trumpem.

PONIŻSZE ZESTAWIENIE ZAWIERA NAJWAŻNIESZE WYDARZENIA TYGODNIA 3-9 KWIETNIA 2017

 

PONIEDZIAŁEK, 03.04.2017

CHINY: Dzień wolny
JAPONIA:
Indeksy Tankan (I kw.)
JAPONIA, POLSKA, NIEMCY, STREFA EURO, UK, USA: Indeks PMI dla przemysłu (marzec)
(Indeksy PMI, co pokazały już ich wstępne odczyty dla wybranych państw, pozostaną na wysokich poziomach, podtrzymując wiarę w przyspieszenie gospodarcze. Takie odczyty jednak w istotny sposób nie wpłyną na nastroje rynkowe. Po pierwsze dlatego, że brak będzie elementu zaskoczenia. Po drugie, wysokie wskazania PMI nie przekładają się wprost na przyspieszenie produkcji przemysłowej)
AUSTRALIA: Sprzedaż detaliczna (luty)
WTOREK, 04.04.2017

CHINY: Dzień wolny
AUSTRALIA: Posiedzenie RBA ws. stóp proc.
(Bank Rezerw Australii pozostawi stopy procentowe bez zmian na kwietniowym posiedzeniu i z dużym prawdopodobieństwem nie zmieni ich do końca roku. Stąd też o reakcji AUD na wyniki posiedzenia mogą decydować niuanse komunikatu towarzyszącego tej decyzji. Jednak nie należy oczekiwać, że nawet one istotnie zmienią układ sił)
USA: Bilans handlowy (luty)
(Dane pozwolą postawić już wiarygodną prognozę dynamiki amerykańskiego PKB za I kwartał br. Stąd też mogą mieć wpływ na notowania dolara.)
USA: Zamówienia w przemyśle (luty)
USA: Raport API nt. zapasów ropy (tydzień)
(Tradycyjnie wtorkowe dane API i środowy raport DoE nt. zapasów paliw w USA, będą obok doniesień z państw OPEC, jednym z podstawowych czynników kształtujących notowania ropy)

ŚRODA, 05.04.2017

NIEMCY, FRANCJA, STREFA EURO, UK, USA: Indeks PMI/ISM dla usług (marzec)
(Indeksy PMI dla sektora usług pozostaną na wysokich poziomach, potwierdzając tym samym trwające ożywienie w globalnej gospodarce. Dane jakkolwiek są jednym z głównych raportów publikowanych w tym tygodniu, to w praktyce nie będą miały jednak dużego wpływu na nastroje)
POLSKA:
Posiedzenie RPP ws. stóp proc.
(RPP nie zmieni stóp procentowych ani na obecnym, ani na żadnym posiedzeniu w 2017 roku. Rada prawdopodobnie się pochwali, że zakładany przez nią chwilowy skok inflacji, właśnie się materializuje. Pytanie tylko, czy rynek odbierze to jako zapowiedź wydłużenia okresu rekordowo niskich stóp procentowych, czy jako kontynuację dotychczasowej polityki? Polityki, która przyniesie pierwszą podwyżkę stóp w Polsce w 2018 roku)
USA: Raport ADP (marzec)
(Tym razem dane będą stanowić przedsmak emocji przed piątkową publikacją miesięcznych danych z rynku pracy w USA, ale nie będą już bezpośredni interpretowane w odniesieniu do polityki Fed. Obecnie dla niej odniesienie bowiem stanowią dane inflacyjne)
USA: Zapasy paliw (tydzień)
USA: Protokół z ostatniego posiedzenia FOMC
(„Minutki” FOMC pozwolą doprecyzować oczekiwania odnośnie kolejnych ruchów Fed ws. stóp procentowych. Relatywnie niskie prawdopodobieństwo czerwcowej podwyżki sprawia, że „minutki” mogą stać się pretekstem do umocnienia dolara)
CZWARTEK, 06.04.2017

Wizyta prezydenta Chin w USA
(Dwudniowa wizyta prezydenta Chin w USA i jego spotkanie z Donaldem Trumpem, pozwoli odpowiedzieć na pytanie, jak w przyszłości będą kształtować się stosunki handlowe tych dwóch mocarstw)
NIEMCY:
Zamówienia w przemyśle (luty)
STREFA EURO: Protokół z ostatniego posiedzenia ECB
(Po ostatnim posiedzeniu ECB pojawiły się spekulacje, że rozmawiano o przyszłej normalizacji polityki monetarnej. „Minutki” pozwolą zweryfikować tę tezę)
USA: Wnioski o zasiłki (tydzień)

PIĄTEK, 07.04.2017

Wizyta prezydenta Chin w USA
NIEMCY:
Produkcja przemysłowa, bilans handlowy (luty)
UK: Produkcja przemysłowa (luty)
(Temat BREXIT-u powinien teraz zejść na dalszy plan, więc uwaga rynków ponownie skupi się na twardych danych z Wielkiej Brytanii)
USA: Bezrobocie, zatrudnienie, płace (marzec)
(Historycznie dane o bardzo dużym znaczeniu, gdyż odnoszące się do przyszłych działań Fed. Obecnie jednak już nie budzą tak dużych emocji. W praktyce prawdopodobnie kolejny raz będziemy mieli z dużej chmury mały deszcz, a ostatecznie ważniejsze niż bezrobocie, czy NFP, okażą się dane nt. płacy godzinowej, które bezpośrednio będzie można odnosić do inflacji, a więc i przyszłych decyzji Fed)
KANADA: Bezrobocie, zatrudnienie (marzec)
(Dane z kanadyjskiego rynku pracy będą mieć istotny wpływ na notowania CAD)

 

PRZYGOTOWAŁ:

Marcin Kiepas
główny analityk Fundacji FxCuffs

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.