https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Bank of America o USDJPY

Stratedzy walutowi Bank of America Merrill Lynch potwierdzają swoje przekonanie, że siła JPY może być już zakończona i co za tym idzie średnioterminowy trend wzrostowy nie został zakończony mimo, że pozycja długo BofA została zamknięta na stop lossie na poziomie 110,00.

Stratedzy podkreślają, że obecne globalne zdarzenia nie mogą w pełni potwierdzać siły jena, a dynamika przepływów na rynku mogłaby stać za siłą JPY.

Ich zdaniem istnieje sezonowość zwiększonego zakupu obligacji przez firmy ubezpieczeniowe na początku nowego roku fiskalnego w Japonii (rok podatkowy w Japonii trwa od 1 kwietnia do 31 marca).

W tym roku obserwujemy obserwujemy wzrost rentowności długoterminowych japońskich obligacji, niskie koszty zabezpieczenia transakcji walutowych, wyższe rentowności w USA oraz niższy kurs USDJPY – wymieniają analitycy BofA.

Na tę chwilę kurs wokół obecnych poziomów może nie przyciągać silnego popytu, ale bank uważa, że w najbliższych miesiącach popyt na USD wzrośnie po przejście zdarzeń o charakterze ryzyka lub po ponownym wzroście optymizmu  co do amerykańskiej reformy podatków.

Źródło: efxnews.com

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.