https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Funt i możliwe reakcje rynku po wyborach

Najgorszym rozwiązaniem dla funta brytyjskiego będzie wynik, w którym nie zostanie określone jasne zwycięstwo żadnej z partii – wynika z ankiet przyprowadzonych przez agencję Bloomberg.

Para GBPUSD może spaść nawet do poziomu 1,20 już w piątek, gdyby wybory doprowadziły do zawieszenia parlamentu – wynika z ankiet.
Taki wynik, choć postrzegany jako mało prawdopodobny, byłby bardziej negatywny niż zwycięstwo Partii Pracy – zgodnie z przeprowadzoną ankietą wśród 11 banków i brokerów.

Zwycięstwo Partii Konserwatywnej będzie wspierać funta, a ten wynik jest już mniej lub bardziej wyceniony – uważają analitycy. Podkreślają oni również, że krótko i długoterminowy wpływ na walutę może się różnić.

Chociaż silna wygrana Partii Konserwatywnej daje w krótkim terminie rynkową pewność i pomaga GBP, to w dłuższym terminie zwiększa szanse na „twardy Brexit”, co wpływałoby negatywnie na funta.

Poniżej znajduje się pełne zestawienie oczekiwań analityków wraz z możliwą reakcją funta w relacji do dolara:

  • Wygrana Partii Konserwatywnej – duża większość – GBPUSD może osiągnąć 1,31 (mediana oczekiwań)
  • Wygrana Partii Konserwatywnej – mała większość – GBPUSD przy obecnych poziomach 1,3025
  • Zawieszenie parlamentu – GBPUSD może spaść do 1,2350 – według mediany oczekiwań ankietowanych
  • Zwycięstwo Partii Pracy – w krótkim terminie mediana wskazuje na 1,2484, ale w dłuższym terminie funt mógłby zyskać ze względu na możliwy łagodniejszy Brexit – wynika z ankiet przeprowadzonych przez agencję Bloomberg.
phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.