https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA

Posiedzenie FOMC głównym wydarzeniem tygodnia na rynkach finansowych

Głównym wydarzeniem tygodnia na rynkach finansowych będzie kwartalne posiedzenie FOMC. Inwestorzy są niemal pewni, że stopy procentowe w USA zostaną podwyższone. Nurtuje ich jednak pytanie: co dalej? Odpowiedzi będą szukać w komunikacie FOMC, nowych projekcjach i na konferencji Janet Yellen.

Oprócz Fed, o polityce monetarnej będzie jeszcze decydował Bank Japonii, Bank Anglii i Narodowy Bank Szwajcarii. Napłynie też szeroki strumień danych z UK i USA. Tyle tylko, że w tym pierwszym przypadku dane wciąż będą przysłonięte przez sytuację polityczną, a w drugim przez posiedzenie FOMC.

PONIŻSZE ZESTAWIENIE ZAWIERA NAJWAŻNIESZE WYDARZENIA TYGODNIA 12-18 CZERWCA 2017

PONIEDZIAŁEK, 12.06.2017

POLSKA: Inflacja CPI (maj)
(Zgodnie z odczytem flash inflacja w maju wyhamuje do 1,9% z 2% R/R w kwietniu. Dane, nawet jeżeli różniłyby się od prognoz, nie będą miały wpływu na oczekiwania co do zmian polityki monetarnej w Polsce. Tu bowiem utrzymuje się twardy konsensus, że do III kwartału 2018, a być może nawet i do końca 2018 roku, RPP nie zmieni stóp procentowych)

WTOREK, 13.06.2017

UK: Inflacja CPI, PPI (maj)
(Po przyspieszonych wyborach parlamentarnych w UK to właśnie polityka, a nie dane makroekonomiczne będą w centrum uwagi rynków. Jedynym wyjątkiem będzie tylko czwartkowe posiedzenie Banku Anglii)
NIEMCY:
Indeks instytutu ZEW (czerwiec)
USA:
Inflacja PPI (maj)
(Środowe posiedzenie FOMC, które jest głównym wydarzeniem tygodnia, sprawi, że dane makroekonomiczne z USA zejdą nieco na dalszy plan)
USA:
Zapasy ropy wg API (tydzień)
(Tradycyjnie ten, a także środowy raport o zapasach paliw, będą jednym z głównych wydarzeń na rynku ropy)

ŚRODA, 14.06.2017

CHINY: Produkcja przemysłowa, sprzedaż detaliczna (maj)
(Dane mogą mieć wpływ przede wszystkim na rynek surowowy)
UK:
Bezrobocie, zasiłki (kwiecień/maj)
USA:
Inflacja CPI, sprzedaż detaliczna (maj)
(Oczekiwanie na posiedzenie FOMC i towarzysząca jej konferencję Janet Yellen sprawi, że te dwa ważne raporty nie sprowokują istotnych zmian na rynku, nawet gdyby odbiegały one od rynkowych oczekiwań)
USA:
Zmiana zapasów ropy (tydzień)
USA:
Posiedzenie FOMC, konferencja Yellen
(Główne wydarzenie tygodnia. Jest niemal pewne, że stopy procentowe w USA zostaną kolejny raz podwyższone. I taki scenariusz jest już w cenach. Inwestorzy będą natomiast starali się z komunikatu, projekcji, a przede wszystkim ze słów Janet Yellen odgadnąć, jak będzie wyglądała przyszła ścieżka zmian stóp procentowych)

CZWARTEK, 15.06.2017

POLSKA: BOŻE CIAŁO – DZIEŃ WOLNY
NOWA ZELANDIA:
PKB (I kw.)
AUSTRALIA:
Bezrobocie, zatrudnienie (maj)
SZWAJCARIA:
Posiedzenie SNB, konferencja Jordana
(Zmiana polityki monetarnej w Szwajcarii nie jest oczekiwana. Nie jest też oczekiwana zmiana retoryki odnośnie polityki monetarnej. Dlatego teoretycznie posiedzenie to, podobnie jak wcześniejsze, nie powinno mieć istotnego wpływu na notowania szwajcarskiego franka)
UK:
Sprzedaż detaliczna (maj)
UK:
Posiedzenie BoE
(Obecnie brytyjska polityka przysłoniła tamtejszą gospodarkę. Nie mniej jednak posiedzenie BoE, które wprawdzie nie zakończy się zmianą kursu obranego przez bank, powinno być mocno obserwowane przez inwestorów i może mieć wpływ na notowania funta)
USA:
Indeks Fed z Filadelfii (czerwiec)
USA:
Indeks NY Empire State (czerwiec)
USA:
Wnioski o zasiłki (tydzień)
USA:
Produkcja przemysłowa (maj)
(Dzień po posiedzeniu FOMC wszystkie raporty makroekonomiczne spływające z USA będą już analizowane w kontekście przyszłych decyzji banku. Jako, że można oczekiwać odsunięcia się w czasie oczekiwań na kolejne podwyżki, więc gorsze dane będą dolara osłabiać, ale lepsze nie muszą mu szczególnie pomóc)

PIĄTEK, 16.06.2017

JAPONIA: Posiedzenie BoJ, konferencja Kurody
(Jako, że w ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, że Bank Japonii może skorygować w niedalekiej przyszłości prowadzoną przez siebie politykę monetarną, więc tym razem jego posiedzenie może być nieco ciekawsze niż zwykle)
STREFA EURO:
Inflacja HICP (maj)
USA:
Pozwolenia i rozpoczęte budowy domów (maj)
USA:
Indeks Uniwersytetu Michigan (czerwiec)

NIEDZIELA, 18.06.2017

FRANCJA: Druga tura wyborów parlamentarnych
(Wyniki drugiej tury wyborów parlamentarnych we Francji nie będą miały najmniejszego wpływu na nastroje na rynkach finansowych)

PRZYGOTOWAŁ:

Marcin Kiepas
główny analityk Fundacji FxCuffs

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.