https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Wypowiedzi Mario Draghiego jako punkt zwrotny w polityce Europejskiego Banku Centralnego

Największy wzrost rentowności niemieckich obligacji od prawie dwóch lat, który nastąpił po wypowiedziach szefa EBC Mario Draghiego sugeruje, że uczestnicy rynku zwiększyli prawdopodobieństwo wystąpienia dyskusji odnośnie zmniejsza programu skupu aktywów już na wrześniowym posiedzeniu EBC – uważają analitycy.

Rentowność 10-letnich obligacji Niemiec wzrosła o 12,5 p.b. we wtorek, co stanowi ruch do prawie piątego odchylenia standardowego w ujęciu dziennym (czyli jest to to zjawisko bardzo rzadko spotykane).

Poniżej komentarze poszczególnych banków po wczorajszych wydarzeniach:

Citigroup – uwaga przesuwa się obecnie od danych dotyczących inflacji na kolejne projekcje makroekonomiczne, szerokie miary ryzyka oraz ścieżkę wzrostu gospodarczego.

Barclays – chociaż EBC wielokrotnie wskazywał na to, że trzeba być cierpliwym, Draghi podjął nowe kroki w Sintrze (podczas wczorajszego wystąpienia) w celu przygotowania nadchodzących zmian dotyczących parametrów polityki monetarnej. To z kolei powinno otwierać drogę do rewizji wcześniejszego nastawienia Banku na jesieni.

Societe Generale – komentarze dotyczące dostosowania parametrów polityki monetarnej wskazują na możliwość ogłoszenia zmian w programie skupu aktywów już we wrześniu. Ostrożność przemówienia pod kątem nietrwałości inflacji została przytłoczona przez optymistyczne nastawienie odnośnie wzrostu gospodarczego.

Źródło: Bloomberg

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.