https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Oczekiwana potężna zmienność na funcie

Na dziś zostało zaplanowane głosowanie nad umową w sprawie Brexitu, które pierwotnie miało odbyć się 11 grudnia. Wtedy też głosowanie odwołano ze względu na obawy o to, że premier May nie uzyska odpowiedniego poparcia do zatwierdzenia umowy.

Scenariusze po głosowaniu

Dziś już nie mówi się o jakimkolwiek odwołaniu głosowania, a rozpisuje się scenariusze, które mogą się pojawić po jego zakończeniu. Głównym scenariuszem jest mimo wszystko porażka planu i porozumienia wypracowanego z Unią Europejską przez Theresę May. Kwestia tylko dotkliwości tej porażki, czyli liczby głosów przeciw i ryzyka ewentualnej rezygnacji ze stanowiska.

Aczkolwiek ten scenariusz wydaje się bardzo mało prawdopodobny. Rynek nastawia się najbardziej na odłożenie Brexitu w czasie z końca marca na lipiec. W grę może wchodzić też ponowienie głosowania, jeśli obecne zakończyłoby się porażką. Według obecnych oczekiwań i jeden i drugi scenariusz powinien być dla funta korzystny.

Najgorszym możliwym rozwiązaniem byłyby wybory w Wielkiej Brytanii, które według ankiety Bloomberga mają 20 proc. szans na zrealizowanie, co mogłoby osłabić funta brytyjskiego do poziomu 1,22 za dolara.

Jakiej można oczekiwać zmienności?

Niemniej jednak warto skupić się na tym, co może dziać się dziś z funtem brytyjskim, dla którego oczekiwana zmienność na parze GBPUSD dla opcji overnight nie pozostawia złudzeń. Jest ona bardzo wysoka, przekładając się na oczekiwany ruch na parze GBPUSD o ponad 1,6 proc. czy też odpowiednio 216 pipsów. Co więcej w rozkładzie opcji call i put dominuje przewaga popytu na opcje call, czyli zyskujące w momencie wzrostu notowań instrumentu bazowego.

Głosowanie w sprawie Brexitu – o której godzinie?

Jak donoszą brytyjskie media głosowanie może się odbyć po godzinie 20 czasu polskiego. Zapowiada się zatem kolejny ciekawy wieczór.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.