https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Książka „Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie” idealna lektura dla każdego inwestora

Kilka słów o autorze

Autorem prezentowanej książki jest dr Alexander Elder – doktor medycyny, ale także profesjonalny trader oraz dobry szkoleniowiec. Dzięki swym medycznym doświadczeniom z dziedziny psychologii zyskał wgląd w psychikę inwestorów. Elder to nie tylko autor książek, aktywny trader czy wzięty mówca na konferencjach, ale i pomysłodawca projektu Traders’ Camp – tygodniowych warsztatów dla traderów oraz założyciel społeczności SpikeTrade, miejsca gdzie członkowie dzielą się pomysłami transakcyjnymi wygrywając nagrody za najlepsze pomysły. Książki autorstwa Eldera są bestsellerami na całym świecie, a dla inwestorów stały się pozycją obowiązkową.

Kilka słów o książce

Książka „Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie” to zaktualizowane wydanie jej poprzednika z 1993 roku, który stał się międzynarodowym bestsellerem, utrzymującym się na szczytach list sprzedaży od wielu lat. Autor w książce podkreśla istotność psychologii, analizy rynku oraz zarządzania ryzykiem.

Zawod-inwestor-gieldowy-ebook

Jakie zmiany zaszły na przestrzeni lat? Nowe, zaktualizowane wydanie niewiele zmienia część dotyczącą psychologii, jak twierdzi sam autor – przetrwała ona próbę czasu. W myśl, że na giełdzie najczęściej mniej znaczy więcej, autor uszczuplił liczbę rozdziałów stricte technicznych, zastępując je rozdziałami skupiającymi się na nowych narzędziach jak systemie impulse.  Książka została wzbogacona o tematykę dotyczącą zleceń obronnych, poziomów docelowych oraz innych praktycznych informacji. W porównaniu z poprzednim wydaniem, jakże ważny rozdział, który dotyczy zarządzania kapitałem i związanego z tym ryzykiem został napisany całkowicie od nowa. W książce zostały zaprezentowane także sposoby prowadzenia dokumentacji dotyczącej dziennika transakcji.

Książkę „Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie” można traktować jako kompendium wiedzy dla inwestorów, każdy z czytelników może tu znaleźć coś interesującego dla siebie. Książka ta składa się z XI rozdziałów, jest ładnie wydana – w twardej oprawie, na kredowym papierze z czytelnymi wykresami. Książka jest dostępna w księgarni specjalizującej się w literaturze dla inwestorów – Maklerska.pl  – https://maklerska.pl/produkt/zawod-inwestor-gieldowy-nowe-ujecie/

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.