https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Gołębi FED osłabił dolara. Pomógł giełdom i surowcom

FED

O godzinie 20:00 została opublikowana decyzja Rezerwy Federalnej w sprawie stóp procentowych oraz komunikat do tejże decyzji. Zgodnie z oczekiwaniami rynku FOMC pozostawił stopy procentowe na poziomie 2,25-2,50 proc.

W komunikacie z kolei znalazły się dość gołębie informacje dotyczące przede wszystkim podejścia do sumy bilansowej FED oraz kolejnych ewentualnych podwyżek. Mowa o możliwości dostosowania bilansu FED, gdyby zaszła taka potrzeba, czyli wolniejszym jej spadku w ramach procesu odwrotnego do QE, czyli obecnego QT.

FED również usunął odniesienie do dalszego stopniowego podnoszenia stóp procentowych i znaczył, że potrzebna jest cierpliwość w temacie dalszych podwyżek.

W rezultacie szanse na dalsze podwyżki stóp spadły jeszcze bardziej do jedynie 2 pkt. bazowych w tym roku, co przełożyło się na silną deprecjację amerykańskiej waluty, wzrost wartości walut emerging markets oraz kontrakty na indeksy giełdowe. Notowania największego funduszu ETF nastawionego na rynki wschodzące powędrowały do trzytygodniowego maksimum. Może to również korzystnie wpłynąć na warszawski parkiet w najbliższym czasie.

Euro podrożało do dolara do najwyższego poziomu od 15 stycznia. Umocnił się również złoty do poziomu 3,73 USD

Osłabienie dolara wpłynęło korzystnie na wyceniane w nim surowce. Złoto kontynuowało trend wzrostowy rozpoczęty we wrześniu, przekraczając zdecydowanie poziom 1300 USD i będąc notowane na najwyższym poziomie od połowy maja 2018 roku.

 

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.