https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Apogeum złych informacji dla AUD

 

Od początku tego tygodnia dolar australijski w relacji do dolara amerykańskiego stracił na wartości (do piątkowego poranka) prawie 2,25 proc., co oznacza, że AUD jest do tego czasu najbardziej wyprzedawaną główną walutą. Tym samym kurs spadł do najniższego poziomu od 5 tygodni.

Nie było dnia w tym tygodniu, aby o poranku nie zwrócić uwagi na to, co dzieje się na Antypodach, a zła passa zaczęła się się od wypowiedzi szefa Banku Australii i jego neutralnego tonu odnośnie przyszłych obniżek/podwyżek stóp procentowych, a obecnie kończy się na cięciu prognoz dla gospodarki, które zostały zawarte w opublikowanym dziś w nocy raporcie dotyczącym polityki monetarnej.

Bank Australii (RBA) obniżył prognozą na rok kończący się w czerwcu do 2,5 proc. z 3,25 proc., a na kolejne 12 miesięcy z 3,25 proc. do 2,75 proc. Również prognozy inflacji na ten rok zostały obniżone do 1,75 procent z wcześniejszych szacunkowych 2,25 procent. Jak podaje agencja Bloomberg aktualnie na rynku coraz więcej się mówi oraz pozycjonuje się pod ewentualne cięcie stóp procentowych w Australii.

Niemniej jednak warto zauważyć, że za nami prawdopodobnie już apogeum złych informacji dla AUD i rynek będzie potrzebować czegoś nowego, jeszcze bardziej pesymistycznego, by grać nadal pod słabość australijskiej waluty.

I tu pojawia się kolejny wątek, ponownie polityczny, dotyczący wojny handlowej. Donald Trump powiedział, że nie spotka się z chińskim prezydentem przed terminem 1 marca, aby uniknąć wyższych amerykańskich ceł na chińskie towary, wzmagając obawy, że obaj nie zawrą porozumienia przed końcem 90-dniowego rozejmu.

Każdy cios w chińską gospodarkę jest również ciosem w australijską. W konsekwencji tych wypowiedzi dziś o poranku zyskuje jen, a tracą na wartości kontrakty na amerykańskie indeksy.

 

Daniel Kostecki

Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.