https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Rynki łapią oddech – jest wstępne porozumienie w sprawie muru

 

Nocne informacje odnośnie osiągniętego wstępnego porozumienia w sprawie budowy muru na granicy USA-Meksyk zdecydowanie poprawiły inwestorom nastroje, gdyż oddala to widmo drugiego zamknięcia rządu.

Przewodniczący Senatu Richard Shelby powiedział, że amerykańscy prawodawcy zgodzili się na wszystkie 7 ustaw niezbędnych do utrzymania otwartych agencji rządowych, w tym Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, który nadzoruje ochronę granic.

Japoński indeks Nikkei wzrósł aż o 2,64 proc., jen osłabił się do najniższych poziomów w tym roku, a dolar australijski przerwał złą passę i przestał tracić na wartości.

Dodatkowo wciąż optymizmu dodaje wyrażone chęć ze strony prezydenta USA Donalda Trumpa spotkania się z chińskim przywódcą w sprawie rozmów odnośnie umów handlowych. Wydaje się, że tutaj też idzie ku lepszemu, na co wskazuje również rynek coraz niżej wyceniając notowania kontraktu na indeks strachu VIX. Te spadły poniżej 16 pkt. i znajdują się na najniższym poziomie od października. Niemniej jednak do średniej z trzeciego kwartału ubiegłego roku jeszcze trochę brakuje, czyli do wpłynięcia przez indeks na spokojne wody.

O ile temat USA wpływa pozytywnie na rynki, to wciąż nic uspokajającego nie pojawiło się w temacie Brexity. Dziś premier May wygłosi oświadczenie w Parlamencie w sprawie Brexitu, najprawdopodobniej prosząc o więcej czasu odnośnie renegocjacji umowy z UE.

 

Daniel Kostecki

Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.