https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Bank Nowej Zelandii rozczarował gołębie

 

Bank Rezerw Federalnych w Nowej Zelandii pozostawił główną stopę procentową na niezmienionym i rekordowo niskim poziomie 1,75 procent na posiedzeniu zakończonym 13 lutego 2019 r. Była to decyzja zgodna z konsensusem rynkowym. Mówiąc o niskiej stopie procentowej, potrzebnej do wsparcia krajowego wzrostu gospodarczego i inflacji, przedstawiciele RBNZ podkreślili, że spowolnienie globalnej gospodarki może zmniejszyć popyt na produktu eksportowane z Nowej Zelandii. Powtórzyli również, że stopy pozostaną na obecnym poziomie przez 2019 r. I 2020 r., następny ruch może być zarówno podwyżką, jak i obniżką, a szanse na obniżkę w ostatnim czasie nie zwiększyły się – dodano.

Rynek oczekiwał gołębiego zwrotu w przekazie RBNZ, który miał iść w ślady Banku Australii czy Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Rynek stopy procentowej wyceniał obniżkę stóp w tym roku, aby po dzisiejszym oświadczeniu zmniejszyć te oczekiwania do cięcia o 13 pkt. bazowych.

Dodatkowo na rynku sentyment poprawiła informacja mówiąca o tym, że prezydent Chin spotka się z amerykańską delegacją już w ten piątek w Pekinie w celu rozmów odnośnie umów handlowych, a z kolei prezydent USA jest otwarty na sugestie przedłużenia terminu dla ceł dalej niż do 1 marca.

Taka mieszanka informacji wyniosła kurs NZDUSD o prawie 2 proc., podniosła notowania dolara australijskiego, doprowadziła do wzrostów na kontraktach na amerykańskie indeksy i osłabiła jena. Można rzec, że obecnie mamy typowy risk-on na wszystkich frontach.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.