https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Goldman Sachs woli funta niż euro

 

W najnowszej notce wydanej przez Goldman Sachs możemy przeczytać, że znany chyba wszystkim inwestorom amerykański bank, bardziej faworyzuje funta brytyjskiego od euro, licząc na zmniejszenie obaw dotyczących rozwodu Wielkiej Brytanii z Unią Europejską.

Funt może umocnić się do poziomu 85 pensów za euro, jeśli nie zobaczymy widma twardego Brexitu, a rozmowy zakończą się sukcesem – pisze GS. Wzrost wartości GBP byłby wspierany prawdopodobnie przez ponowne zwiększenie zaangażowanie w aktywa z Wysp Brytyjskich przez globalnych inwestorów, gdy tylko oddalimy się od najmniej korzystnego rozwiązania – podano dalej.

Analitycy banku Goldman Sachs widzą jedynie 15 proc. szans na wyjście UK z UE bez umowy, a funt ma się umocnić względem wszystkich głównych walut w tym roku. Najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada spadek EURGBP do poziomu 0,80 oraz wzrost GBPUSD do 1,40.

Na tę chwilę pogląd GS jest wspierany przez najnowsze doniesienia z Wielkiej Brytanii, z których wynika, że premier May rozważa odsunięcie Brexitu w czasie, a lider Partii Pracy Jeremy Corbyn zgodził się poprzeć drugie referendum w sprawie wyjścia z UE.

 

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.