https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Co koniec wojny handlowej może oznaczać dla amerykańskiej giełdy?

 

Bezprecedensowe odbicie amerykańskich indeksów od końca grudnia 2018 roku trwa w najlepsze. Z jednej strony wzrost został napędzony przez kapitulację szefa FED, który czy to pod naciskiem Trumpa czy sektora finansowego zasygnalizował pauzę w cyklu podwyżek stóp procentowych oraz zapowiedział wdrożenie planu kończenia redukcji sumy bilansowej Rezerwy Federalnej, a z drugiej strony wciąż na rynki wpływał optymizm odnośnie możliwego zakończenia wojny handlowej na linii USA-Chiny.

W związku z tym ostatnim pada pytanie, jak długo rynek może grać pod temat porozumienia handlowego i czy przypadkiem nie zobaczymy scenariusza kupuj plotki – sprzedawaj fakty. W tej sprawie głos zabrały również duże instytucje.

Zdaniem Bank of America indeks S&P 500 może wzrosnąć aż do 3020 pkt. w przypadku pojawienia się “prawdziwego porozumienia”. W konsekwencji popularny amerykański indeks giełdowy wyznaczyłby nowy rekordowy szczyt, a odwrócenie ceł spowodowałoby wzrost zysku spółek.

Według banku UBS można oczekiwać wzrostu indeksu S&P 500 do poziomu 2920 pkt., jeśli tylko pojawi się odwilż w stosunkach Stany Zjednoczone – Chiny. Według UBS opisywany indeks może wyznaczyć nowe historyczne szczyty do końca czerwca, a celem na koniec roku jest poziom 2950 pkt.

2019-03-05_09h26_51Wykres S&P 500. Źródło: Conotoxia

Tymczasem z perspektywy wykresu notowania utknęły pod technicznym oporem wyznaczonym przez wcześniej trzy zarysowane szczyty, a także wybijają się dołem z formacji przypominającej klin kończący. Dodatkowo doszło do przecięcia średnich MACD. Pod obecnymi notowaniami przebiega średnia 200-sesyjna.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.