https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Początek tygodnia należy do NOK

 

Korona norweska rozpoczyna tydzień z przytupem po publikacji danych o inflacji wraz z oczekiwaniem na decyzję Banku Norwegii w sprawie stóp procentowych, która będzie mieć miejsce za 10 dni, czyli 21 marca.

Dzisiejsze dane, pokazujące wzrost cen za miesiąc luty, zaprezentowały inflację na poziomie 3 proc. przy oczekiwaniach rynku na poziomie 2,8 proc. Co więcej inflacja bazowa wyniosła 2,6 proc., co jest najwyższym odczytem od listopada 2016 roku (oczekiwano 2,1 proc.). Dane te istotnie przełożyły się na notowania korony norweskiej, która gwałtownie umocniła się w relacji do euro oraz do dolara. Notowania euro osłabiły się o ponad pół procent, ustanawiając tygodniowe minimum.
2019-03-11_08h49_48Wykres kursu EURNOK. Źródło: platforma Conotoxia

Z punktu widzenia wykresu kurs EURNOK mógł zakończyć rysowanie korekty prostej po wcześniejszym impulsie spadkowym. Potencjalnym potwierdzeniem dla takiego scenariusza byłoby pokonanie linii poprowadzonej po minimach wspomnianej korekty.

O ile w tym miesiącu oczekuje się powszechnej podwyżki stóp procentowych przez Bank Norwegii, o tyle oczekiwania co do dalszych podwyżek powinny są uzależnione od tego, czy inflacja bazowa wzrośnie o więcej niż to, co zakłada Norges Bank.

Warto dodać, że Bank Norwegii może być jedynym bankiem centralnym z grona banków centralnych gospodarek rozwiniętych, który zdecyduje się na zaciskanie polityki monetarnej.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.