https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Meksykańskie peso coraz mocniejsze – zmienność implikowana najniższa od 5 lat

 

Meksykańskie peso wydaje się kontynuować dobrą passę, która pojawia się wraz z szerszą przeceną amerykańskiej waluty, co sprowadza kurs USDMXN do najniższego poziomu od drugiej połowy lutego. Dziś w Meksyku jest dzień wolny, a zatem handel odbywa się przy mniejszej płynności niemniej jednak trend zapoczątkowany 8 marca jest kontynuowany. W 10 dni dolar amerykański względem peso stracił ponad 2,5 proc.

2019-03-18_15h33_56
Wykres USDMXN. Źródło: platforma Conotoxia.

Z punktu widzenia analizy technicznej notowania po wcześniejszym silnym impulsie spadkowym wyrysowały formację flagi (kanał trendowy), z której to formacji notowania wybiły się dołem. Zatem technika wskazać może na chęć kontynuowania trendu aprecjacji meksykańskiej waluty, która w dodatku płaci wysokie carry wobec USD. Główna stopa procentowa w Meksyku wynosi 8,25 proc.

Jednakże w dalszej części tego roku nie są wykluczone cięcia stóp procentowych, zmniejszając atrakcyjność carry trade. Na koniec ubiegłego tygodnia rynek stopy procentowej wyceniał około 50 proc. szanse na cięcie stóp o 25 pb. w terminie sześciu miesięcy. Z kolei w najbliższych 12 miesiącach wyceniana jest obniżka o 50 pb.

To co obecnie może wspierać bieżące carry trade to zmienność implikowana. Miesięczna zmienność implikowana spada systematycznie od czterech dni do poziomu 8,54 proc., co jest najniższą wartością od grudnia 2014 roku.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.