https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Kurs funta nie załamie się w najbliższym czasie – uważają inwestorzy opcyjni

 

Zdecydowany spadek średnioterminowej zmienności jest kontynuowany nawet bez względu na to, że płynące z Wielkiej Brytanii informacje wskazują na możliwość jedynie krótkiego przedłużenia terminu Brexitu. Zapowiedział to również rzecznik premier Theresy May wskazując, że nie będzie ona występować o długi termin odłożenia Brexitu w czasie.

Oznacza to, że inwestorzy czekają na dalszy rozwój sytuacji zanim zaczną zajmować nowe pozycje, a przy stale niskim poziomie implikowanej zmienności na głównych walutach świata, czteromiesięczna implikowana zmienność dla funta brytyjskiego spadła do najniższego poziomu od września. To właśnie najbliższe miesiące są kluczowe, ponieważ jeśli Wielka Brytania nie przeprowadzi wyborów i nie opuści Unii Europejskiej do czerwca, to pojawią się kolejne prawne kłopoty dla Zjednoczonego Królestwa.

Niemniej inwestorzy na rynku opcji nie śpieszą się z zabezpieczaniem pozycji na funcie brytyjskim, ponieważ przewaga opcji PUT nad opcjami CALL spadła do 191 punktów bazowych z 257 pb. widzianych w lutym. Rynek opcyjny zatem przestał wyceniać Brexit bez porozumienia, a zaczął przedłużenie wyjścia UK w czasie lub zawarcie porozumienia.

Na rynku pojawiły się również duże pozycje w opcjach CALL, których kupno daje możliwość zarobku na wzroście kursu funta.

2019-03-20_09h02_28
Rozkład opcji PUT oraz CALL na GBPUSD wraz z cenami wykonania i miesiącami wygaśnięcia. Źródło: Bloomberg.

Rozkład opcji wskazuje na szacowanie przez inwestorów opcyjnych możliwości wzrostu kursu GBPUSD do 1,35-1,40 do maja.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.