https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Bank Anglii – wszystko zależne od Brexitu

 

Komitet Polityki Monetarnej (MPC) Banku Anglii zagłosował jednogłośnie za utrzymaniem głównej stopy procentowej na poziomie 0,75 proc. podczas posiedzenia zakończonego 21 marca, zwracając szczególną uwagę na temat Brexitu. Przedstawiciele MPC wspomnieli o kontynuacji w spowolnieniu globalnego wzrostu oraz handlu. Inflacja z kolei ma pozostać blisko 2 proc. celu w nadchodzących miesiącach.

W komunikacie BoE możemy przeczytać, że zmieniające się oczekiwania co do potencjalnego charakteru i terminu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej nadal generuje zmienność cen aktywów w Wielkiej Brytanii, w szczególności kursu funta szterlinga. Niepewność dotycząca Brexitu nadal negatywnie wpływa na zaufanie i działalność gospodarczą w krótkim terminie. Wzrost zatrudnienia był silny, chociaż badania ankietowe sugerują, że perspektywy do dalszej poprawy nie są już tak optymistyczne – podano w komunikacie.

Bank Anglii wskazuje oczywiście na istotność procesu i daty Brexitu, jako kluczowego wydarzenia dla rozwoju sytuacji ekonomicznej oraz dalszych działań w polityce monetarnej: perspektywy gospodarcze nadal będą w znacznym stopniu zależeć od charakteru i terminu wycofania się UK z UE w szczególności od nowego porozumienia handlowego między Unią Europejską a Zjednoczonym Królestwem i czy ich adaptacja będzie nagła czy płynna oraz od tego, jak na to wszystko zareagują gospodarstwa domowe, firmy oraz rynki finansowe.

Odpowiednia ścieżka polityki pieniężnej będzie zależeć od wpływu tych skutków na popyt, podaż i poziom kurs wymiany. Reakcja polityki pieniężnej na Brexit, niezależnie od jego formy, nie będzie automatyczna i mogłaby być w jednym lub drugim kierunku – konkluduje MPC.

Po publikacji zgodnej z oczekiwaniami i siłą rzeczy bez żadnego forward guidance kurs funta brytyjskiego niewiele się zmienił. W kontekście wahań kursu ważniejsze jest rozpoczynające się dziś spotkanie przedstawicieli UE, czyli przede wszystkim czy Brexit zostanie oddalony w czasie, a jeśli tak, to do kiedy.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.