https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Szanse na cięcie stóp procentowych w USA powyżej 60 proc.

 

Inwestorzy stają się coraz bardziej zaniepokojeni stanem światowej gospodarki i wydają się coraz mocniej dyskontować scenariusz z głębszym spowolnieniem, niż dotychczas sądzono. Takie obawy są dość dobrze odwzorowane przez szturm na rynek obligacji, gdzie papiery te były ostatnio rozchwytywane od wschodu do zachodu.

Z jednej strony obawy o spowolnienie i pewnie wśród czarnowidzów o recesję powodują napływ kapitału do bezpiecznych obligacji, a z drugiej – co jest tego konsekwencją – oczekiwania na brak zacieśniania monetarnego na świecie zwiększają się. Co więcej, rosną szanse na monetarne luzowanie – ponownie. W zasadzie żaden bank centralny od czasu kryzysu sprzed dekady nie podniósł znacząco stóp procentowych, oprócz amerykańskiej Rezerwy Federalnej, co sprawia, że sytuacja jeszcze mocniej się komplikuje w kwestii narzędzi, które można wykorzystać.

Jeśli chodzi o FED i rynkową wycenę dalszych działań FOMC, to szanse na cięcie stóp na początku przyszłego roku wzrosły już powyżej 60 proc.

2019-03-25_12h28_07

Zmiana prawdopodobieństwa dla poziomu stóp procentowych w USA. Źródło: CME Group.

Na zaprezentowanym powyżej wykresie można bez problemu zaobserwować wręcz skokowy spadek oczekiwań co do pozostawienia korytarza dla stopy funduszy federalnych na niezmienionym poziomie (2,25-2,5 proc.) Jeszcze miesiąc temu szanse na to sięgały prawie 80 proc., tydzień temu ponad 60 proc., a dziś wynoszą one poniżej 40 proc.
Obawy inwestorów wydają się być uzasadnione, z racji wciąż istotnego braku poprawy w bieżących danych i rewizji prognoz na przyszłość do dołu, a nie do góry.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.