https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Zmienność na funcie może ponownie gwałtownie wzrosnąć

 

Zaplanowane na jutro głosowania w brytyjskim parlamencie dotyczące sprawdzenia, za jakim kształtem relacji z UE chcą opowiedzieć się posłowie. W grę wchodzi również sprawdzenie poparcia dla głosowania za drugim referendum.

Ze względu na to, że premier Theresa May traci kontrolę nad procesem przeprowadzenia Brexitu oraz jego kształtu, a także niewiadomym staje się rezultat jutrzejszych głosowań, inwestorzy zaczęli wyceniać ponownie bardzo dużą zmienność dla notowań funta w krótkim terminie. Krzywa pozostaje jednak odwrócona.

Na krótkim końcu krzywej zmienności dla GBPUSD obserwujemy wzrost do poziomu 17 proc. dla opcji jednodniowych, co przekładać się może na zmienność około 140-150 pipsów podczas jutrzejszej sesji:
2019-03-26_11h43_34Implikowana zmienność dla opcji na GBPUSD w różnych terminach zapadalności. Źródło: investing.com. Opracowanie własne.

Co więcej wzrósł popyt na opcje PUT, których kupno może chronić inwestorów przed spadkiem wartości funta brytyjskiego. Jeszcze tydzień temu, dla opcji zapadających w terminie tygodnia, przewaga opcji PUT wynosiła 30 pb. na opcjami CALL. Obecnie są to 144 pb.

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że po terminie zapadalność w postaci jednego miesiąca zmniejsza się ekspozycja na opcje PUT, inwestorzy mogą wyrażać poglądy hedgingowe na temat ryzyka Brexitu, a nie zakładać swobodny spadek kursu funta szterlinga w drugim kwartale. Innymi słowy obawy o funta mogą być na tę chwilę krótkotrwałe.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.