https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Inwestorzy opcyjni nie wykluczają twardego Brexitu

 

Zakończone fiaskiem wczorajsze głosowania w Izbie Gmin wskazują na totalny chaos w brytyjskiej polityce, zdezorientowanie oraz brak koncepcji, co dalej robić w temacie Brexitu. To powoduje, że wzrosło również ryzyko wyjścia UK z UE bez umowy.

Impas w sprawie Brexitu pogłębia się, a traderzy opcyjni widzą możliwość tego, że Wielka Brytania wyjdzie z Unii Europejskiej bez porozumienia 12 kwietnia. Implikowana zmienność dla pary GBPUSD dla opcji trzytygodniowych, która odzwierciedla termin wyjścia z UE, stale rośnie i zbliża się do szczytów z grudnia, a wcześniej z marca ubiegłego roku. Zmienność rośnie drugi dzień z rzędu do poziomu 14,73 proc.

Co prawda risk reversals wskazują na zmniejszenie popytu na opcje PUT względem opcji CALL z 295 pb. w dniu 21 marca do 206 pb. obecnie. Jednak wciąż jest to poziom bliski temu, który widzieliśmy w listopadzie, kiedy to również scenariusz twardego Brexitu był przez rynek wyceniany.
2019-03-28_09h41_57Wykres GBPUSD. Źródło: platforma Conotoxia.

Z punktu widzenia wykresu notowania GBPUSD wciąż pozostają nad linią trendu wzrostowego, choć jest ona testowana już po raz trzeci.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.