https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Widmo twardego Brexitu oddaliło się – funt nieco mocniejszy

 

Wczoraj tuż przed północą odbyło się głosowanie w Izbie Gmin, które miało na celu zapobieżenie wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej bez umowy. Jest to istotny krok, który wykonali brytyjscy politycy, aby nie doprowadzić do chaosu w przypadku twardego Brexitu.

Projekt ustawy, której sama premier Theresa May była przeciwna, wygrał zaledwie jednym głosem i przejdzie teraz do wyższej izby Parlamentu, aby w czwartek proces legislacyjny mógł zostać zakończony. Dodatkowo, jak już wiemy, prowadzone są rozmowy z opozycją. Torysi premier May i opozycyjna Partia Pracy Jeremy’ego Corbyna przeprowadzą intensywne rozmowy w celu znalezienia kompromisowego stanowiska w sprawie stosunków z Unią Europejską po Brexicie. Liderzy partii przeprowadzili już wstępne dyskusje w środę, które opisali jako „konstruktywne” i zgodzili się wyznaczyć zespoły do kontynuowania rozmów.

Powyższe informacje pozytywnie wpływają na funta brytyjskiego, który o poranku jest najmocniejszą walutą z grona głównych walut świata, zyskując do dolara czwarty dzień z rzędu.

2019-04-04_09h13_54
Kurs GBPUSD. Źródło: platforma Conotoxia.

Niemniej jednak z punktu widzenia analizy technicznej wciąż nie został przełamany potencjalny poziom oporu wyznaczony przez górne ograniczenie w formacji flagi oraz przez pokonaną wcześniej linię trendu wzrostowego – testowaną obecnie z drugiej strony.

Również inwestorzy na rynku opcji zaczęli przychylnym okiem patrzeć na łagodniejszą formę Brexitu. Dla dwutygodniowych risk reversals, które terminem wygaśnięcia pokrywają 12 kwietnia, przewaga opcji PUT nad CALL spadła do 176 pb. z 219 pb.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.