https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Spekulanci zwiększyli swoje zaangażowanie w oczekiwaniu na spadek wartości euro

 

Sytuacja na głównej parze EURUSD staje się coraz ciekawsza, ponieważ zdecydowanie wzrosło zaangażowanie inwestorów niekomercyjnych w pozycjach krótkich na kontrakcie na euro, czyli takich, które mogą zyskiwać wraz ze spadkiem wartości wspólnej waluty – wynika z ostatnich danych amerykańskiej komisji CFTC.

Z danych, które obejmują swoim zasięgiem 2 kwietnia wynika, że inwestorzy niekomercyjni, czyli spekulacyjnie nastawienie do rynku, zwiększyli swoje zaangażowanie w pozycje krótkie na kontraktach na euro do poziomów, które były ostatnio obserwowane pod koniec 2016 roku.

2019-04-08_11h53_33
Liczba pozycji krótkich wśród inwestorów niekomercyjnych. Źródło: tradingster.

Co więcej liczba “shortów” zbliża się do poziomów, które w ostatnich latach były poziomami skrajnymi dla euro, prowadząc do zwrotu w pozycjonowaniu. Niewykluczone więc, że możemy zbliżać się do pewnego przesilenia w niedźwiedzim sentymencie względem euro.

Należy także zwrócić uwagę na fakt, że w czasie, gdy przyrastały pozycje krótkie, notowania EURUSD nie wyrysowały nowego minimum. Oznacza to, że mimo tak dużego wysiłku i zaangażowania w kontrakty na spadek, rezultat jest niewielki, co może rozczarować podaż.

2019-04-08_11h56_36
W zaznaczonym obszarze ceny przyrastały pozycje krótkie. Źródło: platforma Conotoxia.

Gdyby doszło do sytuacji, w której notowania powróciły by nad poziom 1,1330, to być może niedźwiedzie musiałyby domykać pozycje krótkie, tworząc short squeeze. W konsekwencji kurs EURUSD mógłby ulec większym wahaniom po okresie marazmu, a podwójne dno mogłoby zyskać na znaczeniu.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.