https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Wzrost zapasów ropy na chwilę zatrzymuje rajd cen surowca

 

Wzrost zapasów ropy naftowej o 7,2 mln baryłek, a tydzień później o 7 mln baryłek spowodowały, że notowania ropy naftowej zatrzymały się przy pięciomiesięcznym szczycie w rejonie 64,3 USD za baryłkę WTI po ponad 40 proc. rajdzie od początku roku.

Powiększenie się zapasów surowca w USA jest pewnego rodzaju przeciwwagą dla działań OPEC i w rezultacie może podważyć wysiłki Arabii Saudyjskiej zmierzające do ograniczenia nadmiaru ropy na rynku, ponieważ OPEC w swoim miesięcznym raporcie mówi, że produkcja spadła o 534 000 baryłek dziennie w zeszłym miesiącu do około 30 milionów. To właśnie istotne zmniejszenie produkcji przez kartel i jego sojuszników wywindowało ceny czarnego złota i jednocześnie powoduje, że rośnie produkcja z USA, ponieważ przy wyższych cenach coraz bardziej opłaca się wydobywać ropę z amerykańskich łupków.

2019-04-11_08h51_46Wykres notowań baryłki ropy WTI. Źródło: platforma Conotoxia.

Z perspektywy wykresy notowania relatywnie niedawno przekroczyły od dołu średnią 200-sesyjną, która dla wielu jest wyznacznikiem trendu. W tym przypadku mogłoby to oznaczać przejście z trendu spadkowego do trendu wzrostowego. Również rynek znajduje się wewnątrz kanału trendowego, a wcześniej potwierdził swoją siłę przez pokonanie linii poprowadzonej po lokalnych szczytach. Poziom wcześniejszego wsparcia w rejonie 63,74 USD także nie zdołał zatrzymać kupujących.

Teoretycznie następne opory wypadać mogą zarówno przy górnym ograniczeniu w kanale trendowym oraz przy wyrysowanych zniesieniach Fibonacciego. Warto też dodać, całe odbicie na rynku ropy jest także wspierane przez coraz większe zaangażowanie ze strony kupujących kontrakty terminowe, czyli nie jest to wzrost “bez pokrycia”.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

3m full face respirator parts, gator face mask, p100 vs n95, 6000 3m mask, 3m mask replacement parts, 3m n95 mask vflex, dust mask for plaster repair, what do strawberry face masks do, shoei neotec 2 face shield, what rating should a dust mask have, healthy face masks, gvs elipse dust mask, full face oxygen mask, respirator bags, people wearing black face masks shooting people in communities, mens snowboard face masks, n95 mask for mouse allergies, elipse p100 nuisance dust half mask respirator models, at home moisturizing face mask, dust mask for rv, can humans get coronavirus from cats, orange face shield xd4, t shirt with built in dust mask, n95 mask diy, respirator mask reviews, n95 mask with filtration target, how to peel off a face mask, dust mask for claustrophobics, bangerz face mask, where can i buy n95 masks, end n95 mask, us safety face shield, honey lemon and cinnamon face mask, mask shops near me, power air purifier respirator,

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.