https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

O projekcie RNŻ

Rynki Na Żywo – projekt Daniela Kosteckiego – osoby z wieloletnim doświadczeniem pracy w domach maklerskich, w tym na stanowisku Dyrektora Departamentu Analiz Rynkowych.

Prywatnie związanego z rynkami finansowymi od 2007 roku. Twórcy Bloga Roku prowadzonego nieprzerwanie od 2009 roku – www.danielkostecki.pl oraz gościa programów telewizyjnych emitowanych m.in. przez TVN CNBC, TVN 24 BiŚ, TVP, Polsat, a także komentatora wydarzeń rynkowych w czołowych polskich gazetach: Gazeta Giełdy Parkiet, Puls Biznesu czy Rzeczpospolita.

o-rnz-zdjecia

Misją Rynków Na Żywo jest popularyzacja tematów dotyczących giełdy, rynków finansowych, ekonomii, gospodarki, finansów osobistych, gdyż tematy te systematycznie znikają z masowych mediów.

Jako twórca RNŻ pamiętam czasy, w których programy o giełdzie były emitowane w TVP po godzinie 17:00 (Plus Minus). Obecnie tego zdecydowanie brakuje, stąd powstały Rynki Na Żywo, mające reaktywować temat, który zszedł na tor boczny w masowych mediach.

WSPÓŁPRACA I KONTAKT

Dla mediów
Jesteś przedstawicielem mediów i potrzebujesz komentarza/wypowiedzi dotyczącej sytuacji na rynkach finansowych?

Zajmuję się tym zawodowo od 2010 roku, a moje wypowiedzi możesz znać z Gazety Giełdy Parkiet, Pulsu Biznesu, TVN CNBC/BiŚ czy popularnych branżowych portali internetowych.

Pisz śmiało na:
kontakt(at)rynkinazywo.tv

Dla firm
Jesteś przedstawicielem firmy świadczącej usługi z sektora finansowego i chciałbyś podjąć współpracę? Porozmawiajmy, a wcześniej wyślij zapytanie na:

kontakt(at)rynkinazywo.tv

Dla Blogerów, Youtuberów i pasjonatów rynku
Jesteś Blogerem, Youtuberem lub interesujesz się rynkami i chciałbyś się dzielić swoją wiedzą i spostrzeżeniami z widzami RynkówNaŻywo? Daj znać, a miejsce na antenie się znajdzie ;).

kontakt(at)rynkinazywo.tv

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.