https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Noc u sushiżerców

Sesja azjatycka rozpoczęła się dziś od publikacji danych z rynku pracy Australii. Dane rozczarowały, a inwestorzy zareagowali na nie głównie przez kupno australijskich obligacji (ceny w górę, rentowność w dół). Oprocentowanie 3l obligacji spadło o 4 p.b. do 1,774 proc., a 10l o 7 p.b. do 2,568 proc.

W październiku zatrudnienie wzrosło o 9800 przy oczekiwanym przez rynek poziomie 16000. Dodatkowo zrewidowano poprzedni odczyt do -29000 z -9800. Jeśli taka słabość w rynku pracy Australii będzie się utrzymywać w 2017 roku, to Bank Australii (RBA) będzie musiał dostosować swoje prognozy dla inflacji oraz dla wzrostu gospodarczego i może być powodem dalszego luzowania polityki monetarnej – pisze NAB.

W rezultacie słabszych danych z Australii oraz mocniejszego dolara kurs pary AUDUSD systematycznie zmierza do dolnego ograniczenia w konsolidacji, czyli do dołków z września. Dodatkowo kontrakt na rudę żelaza potaniał o 3,3 proc.

źródło: tradingview.com
źródło: tradingview.com

Tymczasem dolar nowozelandzki jest dziś nieznacznie, ale jednak trochę mocniejszy, po publikacji informacji ANZ odnośnie wzrostu ogłoszeń o pracę. Według danych ANZ w październiku dynamika ogłoszeń o pracę wyniosła 0,6 proc. w relacji do września, kiedy to dynamika wyniosła 1 proc.

Bazując na 3-miesięcznej średniej wzrost dynamiki ogłoszeń o pracę w ujęciu rocznym wyniósł 17,6 proc. – pisze ANZ. Jest to wzrost przez 9 miesiąc z rzędu.

O godzinie 08:00 kontrakt na amerykański indeks S&P500 zwyżkował o 0,13 proc. do 2175 pkt., na niemiecki DAX o +0,29 proc. do 10677,8 pkt. Z kolei indeks dolara był notowany na nieznacznym plusie przy poziomie 100,42 pkt.

Dziś przed nami przede wszystkim dane z UK (10:30 – sprzedaż detaliczna), ze strefy euro (11:00 – inflacja konsumencka) oraz z USA (14:30 – inflacja konsumencka).

Należy także pamiętać o wystąpieniu Janet Yellen w Kongresie.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.