https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Nieznaczna realizacja zysków na dolarze

Na rynku pojawiły się informacje, iż część traderów już powoli zaczyna weekend i realizuje zyski z umocnienia dolara w tym tygodniu, co z kolei prowadzi do jego lekkiej przeceny w godzinach popołudniowych.

Ci, którzy byli po właściwej stronie rynku w tym tygodniu mają z czego te zyski realizować, gdyż do zwyżki o 2 proc. w ubiegłym tygodniu, w tym tygodniu dolar (dokładnie indeks dolara) dodał jeszcze kolejne 2 proc., co w konsekwencji wyniosło notowania amerykańskiej waluty na poziomu nieobserwowane od kwietnia 2003 roku.

Należy dodać, że z obserwacji Bloomberga wynika, że para EURUSD nie miała tak długiego cyklu spadków z rzędu, jak w ostatnich 10 dniach, od 1999 roku. Natomiast kurs pary USDCHF nie zwyżkował tak systematycznie od 1975 roku.

Jednym z większych ruchów wzrostowych mogliśmy obserwować także na parze USDJPY, która w ubiegłym tygodniu wzrosła o 3,5 proc., aby w tym tygodniu dodać kolejne 3 proc. i to właśnie na tej parze obserwujemy większe cofnięcie z okolice poziomu 111,00 o poranku do nawet 109,80 przed godziną 14:00.

Inwestorzy zatem mogą przed weekendem upłynniać już swoje pozycje, co powinno prowadzić do stabilizacji sytuacji na rynku do godzin wieczornych.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.