https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Noc u sushiżercow

Początek nowego tygodnia przynosi wzrost w cenie ropy naftowej, który jest podyktowanymi przygotowaniami nowych propozycji Iraku w sprawie osiągnięcia porozumienia na najbliższym posiedzeniu OPEC 30 listopada. Jest to kolejna informacja po tych, które poznaliśmy w ubiegłym tygodniu, zbliżająca rynek do osiągnięcia cięcia produkcji czarnego złota i zmniejszenia nadpodaży.

źródło: finviz.com
źródło: finviz.com

Dziś w nocy, z głównych walut, taniał dolar australijski, co jest jego czwartym dniem spadków z rzędu, a to z kolei jest jego najdłuższym ruchem spadkowym od końca sierpnia.

Tymczasem dolar kanadyjski wykorzystuje wzrost w cenach ropy naftowej i dziś o poranku umacnia się względem USD.

Z opresji wychodzi dolar nowozelandzki, który jest w nocy tracił wobec 9 dzień z rzeu, co byłoby największą deprecjacją z rzędu od marca 2001. Natomiast dane płynące z NZ pokazały, że wydatki przy pomocy kart kredytowaych wzrosły w październiku o 10,2 proc. r/r oraz 2,8 proc. m/m.

Japoński jen osłabił się ponownie do USD, trafiając już w poziom 111,00 i przekraczając go. Korzysta na tym fakcie także Nikkei, który to indeks wzrósł o kolejne 0,77 proc.

I na koniec jeszcze kilka słów od agencji Moody’s w sprawie Polski i zmian wieku emerytalnego:

cofnięcie reformy stopniowego podnoszenia wieku emerytalnego jest negatywne dla ratingu Polski („credit negative”), gdyż osłabia finanse publiczne, negatywnie wpływa na wzrost gospodarczy i w dalszym stopniu pogarsza wiarygodność prowadzenia polityki przez Polskę – napisali w komentarzu z 21 listopada analitycy Moody’s.

Z wyliczeń Moody’s wynika, iż koszt obniżenia wieku emerytalnego wyniesie 2 mld zł w 2017 r. oraz 10,2 mld zł rocznie w 2018 r. i w 2019 r. (PAP)

źródło: https://stooq.pl/n/?f=1128135&c=1&p=0

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.