https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Rośnie ryzyko i oczekiwana zmienność przed decyzją EBC

Narastają oczekiwania przed jutrzejszą decyzją Europejskiego Banku Centralnego, a większość analityków uważa, że EBC rozszerzy w czasie program QE o co najmniej 6 miesięcy, utrzymując tempo skupu na obecnym poziomie 80 mld euro.

Tylko kilku analityków oczekuje, że zostanie ogłoszone zmniejszenie kwoty programu QE.

Niemniej jednak niepewność, nie wśród analityków, a śród inwestorów jest ogromna, na co wskazuje rynek opcji walutowych, wyceniając ryzyko najwyżej od 9 miesięcy.

Dzienna oczekiwana zmienność dla opcji na EURUSD wzrosła do poziomu 24,34 proc., co jest drugą najwyższą wartością przed posiedzeniem EBC w tym roku! W marcu wskaźnik ten wzrósł do poziomu 35,06 proc., gdy inwestorzy oczekiwali na kolejną rundę luzowania ze strony EBC.

Wtedy też, 10 marca tego roku, różnica pomiędzy ceną minimalną i maksymalną w ramach jednego dnia wyniosła prawie 400 pipsów!

Na wykresie wyglądało to tak:

zachowanie kursu EURUSD 10 marca 2016 po decyzji EBC
zachowanie kursu EURUSD 10 marca 2016 po decyzji EBC

Tak właśnie oczekiwana zmienność z rynku opcji przełożyła się na zmienność zrealizowaną w kursie EURUSD. Oczywiście historia nie musi się powtórzyć, a oczekiwana zmienność nie musi się przełożyć na zrealizowaną, ale warto być świadomym faktu, że rynek może cechować się bardzo ponadprzeciętnymi wahaniami.

Model wyceny opcji używany przez Bloomberga pokazuje, że z 76 proc. prawdopodobieństwem kurs EURUSD do końca jutrzejszego dnia znajdzie się w przedziale 1,0577 – 1,0867 .

Szanse na to, że para pokona minimum zakresu ruchu z 5 grudnia i wybije się dołem do piątku wynoszą 9 proc. Natomiast szanse na wybicie górą w tym samym terminie wynoszą 58 proc. – wynika z danych agencji Bloomberg.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.